Stolové lampy

Viac ako 200 druhov stolových lámp k dispozícií pre vás.

Celý rad rôznych štýlov, veľkostí a farieb stolových lámp nájdete u nás. Od nastaviteľných moderných stolových lámp, vintage lámp, priemyselných stolových lámp s alebo bez odtieňov, ktoré dokážu vytvoriť atmosferický a dekoratívny vzhľad.

Stolové lampy
Počet položiek: 305
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka
    • Doprava zdarma od 400 €
    • 30 dní na vrátenie
  1. Týždenné ponuky

Počet položiek: 305
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka

Stolové lampy

Máme jednu z najväčších kolekcií stolových lámp k dispozícií online. U nás nájdete stolovú lapmpu, ktorá vyhovuje vašim potrebám a funkciám. Stolové lampy sú vždy dobrým riešením pre celkové osvetlenie, alebo vedia poskytnúť dodatočné osvetlenie v ľubovoľnom priestore a hodia sa takmer do každej miestnosti. Vyberte si z tradičných svetiel s klasickými odtieňmi na modernejšie dotykové lampy, priemyselné alebo vintage. Ak už máte svoju vlastnú lampu, prečo to jednoducho nespárovať z jednou z našich stolových lámp, ktoré prichádzajú v rôznych veľkostiach a farbách.

 

Vyberte si zo širokej škály stlmiteľných stolných svetiel.

Tieto svetlá vám umožnia ovládať intenzitu svetla na tú správnu atmosféru, ktorú chcete vytvoriť, alebo si môžete zvoliť flexibilnú stolovú lampu, ktorá umožňuje priame svetlo na miesto, kde sa vám to hodí najlepšie. u nás môžete nájsť niektoré stolové lampy, ktoré sú súčasťou setu a to vám umožní navrhnúť izbu v rovnakej kolekcii a to od stropného svietidla cez stojacie lampy a až po nástenné svietidlá.

 

Potrebujete pomoc či radupokiaľ ide o stolové lampy ?

Na lampyasvetla.sk zistíte, že je tam vždy niekto k dispozícií kto vám pomôže. Môžete nás Pondelok až piatok 10:00 - 17:00 môžete zavolať. Ponúkame bezplatné poradenstvo ako získať správne svetlo pre vás.

new