10 % EXTRA zľava na všetko* >

Nabíjateľné osvetlenie

Nájdite tu perfektné batériovo poháňané lampy

Preneste atmosféru do vášho domova s našimi dobíjateľnými lampami. Vďaka ich bezdrôtovému dizajnu môžu byť ľahko premiestnené bez nutnosti byť pripojené k zásuvke. Okrem ich praktického aspektu sú bezdrôtové lampy tiež absolútnym trendom v dizajne!

Nabíjateľné osvetlenie
Počet položiek: 17
Filtre
Nastaviť zostupný smer
  • Doprava zdarma 99 €
  • 30 dní na vrátenie
 1. Stolná-lampa-nabíjateľná-30-cm-IP44-biela---Storm-Small
  Stolná lampa nabíjateľná 30 cm IP44 biela - Storm Small
  79,95 € 35,95 €
  Stock Available IconNa sklade Order today before 20:00, shipped today !
 2. Stolná-lampa-biela-nabíjateľná-IP44---Stard
  Stolná lampa biela nabíjateľná IP44 - Stard
  74,95 € 50,95 €
  Stock Available IconVypredané Expected delivery within 2 weeks
Počet položiek: 17
Filtre
Nastaviť zostupný smer

Dobíjateľné Lampy: Praktické a Atmosférické

Či už chcete osvetliť útulný kútik v obývačke, vytvoriť uvítaciu spálňu alebo spríjemniť atmosféru vo vašej záhrade, naše batériou napájané lampy ponúkajú ideálne riešenie. Pridajte štýlový dotyk do vášho interiéru s našimi jedinečnými dobíjacími lampami. Je lampa prázdna? Žiadny problém, naše bezdrôtové lampy sú ľahko dobíjateľné. A to nie je všetko - takmer všetky naše bezdrôtové lampy sú stmievateľné, umožňujúc vám nastaviť dokonalú atmosféru pre každú príležitosť. Vyberte si jemný žiar pre romantický večer alebo jasné svetlo na osvetlenie vášho čítacieho kútika, naše batériou napájané lampy poskytujú flexibilitu, ktorú potrebujete.

Flexibilita s bezdrôtovými lampami

S dobíjacími lampami od lampyasvetla ste vždy pripravení na atmosférické svetlo. Ľahko ich predtým dobite a užívajte si maximálnu flexibilitu, umožňujúcu vám používať lampy kdekoľvek a kedykoľvek chcete. Či už chcete vytvoriť útulnosť vnútri alebo sedieť vonku v upokojujúcej atmosfére, Lampyasvetla ponúka rozsiahlu kolekciu batériových vonkajších lám, ktoré odolávajú nevyhnutným dažďovým kvapkám. V lampyasvetla nájdete batériové lampy, ktoré vám vyhovujú. Obráťte každý priestor na útulné miesto s našimi praktickými a štýlovými bezdrôtovými lampami. Zažite flexibilitu osvetlenia kedykoľvek a kdekoľvek s lampami od lampyasvetla.

Nemôžete sa s tým vysporiadať sami?

Výber z nášho rozsiahleho sortimentu dobíjacích lám má svoje výzvy. Potrebujete radu alebo máte otázku? Kontaktujte našu zákaznícku službu prostredníctvom chatovacej funkcie, telefonicky alebo e-mailom, a zodpovieme všetky vaše otázky. Spolu s nami určite nájdete svoju ideálnu bezdrôtovú lampu.

new