10 % EXTRA zľava na všetko* >

Nabíjateľné vonkajšie svetlá

Nájdite tu perfektné nabíjateľné vonkajšie svetlo

Vytvorte atmosféru vo vašej záhrade alebo na terase s nabíjateľnými vonkajšími svetlami. Hľadáte krásnu nabíjateľnú stolnú lampu, nástennú lampu alebo stojaciu lampu na vonkajšie použitie? Lampyasvetla má to, čo hľadáte. Pohodlné, keď vonku nemáte elektrinu. Rýchlo sa pozrite a objednajte si!

Nabíjateľné vonkajšie svetlá
Počet položiek: 23
Filtre
Nastaviť zostupný smer
  • Doprava zdarma 99 €
  • 30 dní na vrátenie
 1. Stolná-lampa-biela-nabíjateľná-IP44---Stard
  Stolná lampa biela nabíjateľná IP44 - Stard
  74,95 € 50,95 €
  Stock Available IconVypredané Expected delivery within 2 weeks
Počet položiek: 23
Filtre
Nastaviť zostupný smer

Vodotesné dobíjateľné vonkajšie svetlá

Všetky naše batériou poháňané vonkajšie svietidlá majú minimálnu hodnotu IP IP44, čo znamená, že sú stříkanie-odolné. Keď začnú padať prvé kvapky dažďa alebo niekto prevrhne pohár, nemusíte sa starať o túto novú nabíjateľnú stolovú lampu. Super pohodlné! Bezdrôtové vonkajšie svetlo je možné ľahko dobíjať, keď sa vybije. Super udržateľné, pretože nie je neustále pripojené k elektrickej sieti. V skratke, naše batériami poháňané záhradné svetlá neponúkajú len osvetlenie, ale aj pocit bezpečia a nádych udržateľnosti.

Zoberte so sebou svoju bezdrôtovú vonkajšiu lampu!

Nič nie je iritujúcejšie ako musieť sedieť vonku v tme, keď je ešte pekné počasie. S dobíjacím vonkajším svetlom už tento problém nemáte! S výhodou prednabíjania si užijete maximálnu flexibilitu a môžete tieto vonkajšie svetlá na batérie používať kdekoľvek a kedykoľvek chcete. Vezmite si bezdrôtové vonkajšie svetlo von, kde sa stretávajú vaši hostia, alebo ho priveďte dovnútra, keď sa ochladí. Voľba je vaša: či už ide o batériové svetlo do záhrady, bezdrôtové vonkajšie svetlo alebo akýkoľvek iný typ. V Lampyasvetla nájdete dokonalý kúsok pre svoje potreby. Oživte každý vonkajší priestor s našimi praktickými a štýlovými lampami na batérie.

Máte problémy s rozhodovaním?

Vybrať si zo širokej ponuky dobíjacích vonkajších svietidiel môže byť náročné. Potrebujete radu alebo máte otázku? Potom kontaktujte našu zákaznícku podporu prostredníctvom chatovej funkcie, telefonicky alebo e-mailom, a odpovieme na všetky vaše otázky. Či už ide o vonkajšie svietidlo na batérie, vonkajšie svetlo na batérie alebo bezdrôtové vonkajšie svetlo, s nami určite nájdete svoje ideálne osvetlenie.

new