Stropné ventilátory

Široká ponuku multifunkčných stropných ventilátorov k dispozícií.

Multifunkčný stropný ventilátor so svetlom pre použitie ako v lete tak aj v zime! Ideány pre horúce a dusné letné večery, musí mať doma alebo v kancelárií krásne osvetlenie a dobrú prirodzenú cirkuláciu vzuchu pre osvieženie a svieži vzduch.

Stropné ventilátory
Počet položiek: 41
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka
    • Doprava zdarma od 400 €
    • 30 dní na vrátenie
  1. Týždenné ponuky

Počet položiek: 41
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka

Rôzne druhy stropných ventilátorov so svetlom.

Pozrite si naše funkčné stropné ventilátory so svetlom, ktoré prichádzajú v rôznyh štýloch, vzoroch. Sú ideálne pre vašu spálňu, obývačku či kanceláriu. Náš sortiment stropných ventilátorov so svetlom prichádza v rade funkcií, ktoré môžu byť ovládateľné buď tradične cez ťažné šnúry alebo prostredníctvom ďialkového ovládača, kde si viete nastaviť časovač, nastavenie rýchlostí, rovnako viete mať plnú kontrolu nad samotným svetlom pomocou jedoduchého on / off prepínača . Vyberte si z rôznych farieb, ako je biela, čierna a šedá, rôznych štýlov úprav, ktoré budú vyhovovať vášmu štýlu. Vytvoriť ideálne prostredie s atmosférou a štýlovým stropným ventilátorom so svetlom s nekonečnými možnosťami.

 

Ochladiť sa v lete a zahriať v zime !

Väčšina našich stropných ventilátorov je dodávaná s letným aj zimným režimom nastavení, teplota môže byť riadená buď cez ťažné šnúry alebo priamo z vášho diaškového ovládača viete zabezpečiť dobrú cirkulácie vzduchu vo vami zvolenom priestore. Vaše stropné ventilátory so svetlom vedia byť energeticky efektívne s LED žiarovkou ,ktorá má dlhú životnosť.

new