10 % EXTRA zľava na všetko* >

Nabíjateľné stojacie lampy

Nájdite tu svoje batériami napájané stojacie lampy

Prineste pohodlie do vášho domova alebo záhrady s našimi dobíjateľnými stojacími lampami. Zažite sami pohodlie a všestrannosť batériovo prevádzkovaných, bezdrôtových, praktických a trendy stojacích látok. Objavte našu kolekciu a osviette svoj priestor podľa vlastného vkusu!

Počet položiek: 1
Filter & sortér
Nastaviť zostupný smer
Počet položiek: 1
Filter & sortér
Nastaviť zostupný smer

Bezdrôtové stojace lampy, praktické a štýlové

Batériovo prevádzkované stojacie lampy ponúkajú všestranné a flexibilné riešenie osvetlenia pre akúkoľvek miestnosť. S pohodlnosťou bezdrôtového ovládania môžu byť tieto lampy umiestnené voľne bez obáv o umiestnenie zásuviek. Bez ohľadu na to, či potrebujete dodatočné svetlo pri čítaní v útulnom kúte obývacej izby, chcete vytvoriť atmosférický priestor v spálni alebo osvetliť vonkajšiu plochu bez problémov s káblov. Batériovo prevádzkované stojacie lampy ponúkajú slobodu osvetľovať akýkoľvek priestor tak, ako chcete. Upozorňujeme, že ak si vyberiete stojaciu lampu na vonkajšie použitie, lampa musí mať minimálnu hodnotu IP IP44 alebo vyššiu. Potom je lampa vhodná na vonkajšie použitie. Naše bezdrôtové stojacie lampy sú k dispozícii v rôznych štýloch, od moderných po priemyselné. Takže vždy môžete nájsť tú správnu stojaciu lampu, ktorá dokonale zapadá do vášho interiéru. V skratke, bezdrôtové stojacie lampy sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pohodlie, flexibilitu a štýl vo svojom osvetlení.

Nabíjanie našich stojacích lamp

V našej ponuke nájdete stojacie lampy, ktoré možno dobíjať pomocou kábla USB-C. Ponúkame tiež stojacie lampy, ktoré fungujú na solárnu energiu, čo nie je len udržateľné, ale aj jednoduché na použitie. Vďaka možnostiam nabíjania je možné lampy používať tak vo vnútri, ako aj vonku. Bez ohľadu na to, či uprednostňujete modernú technológiu alebo ekologické riešenia, máme pre vás ideálne osvetlenie.

Máte nejaké otázky týkajúce sa našich dobíjateľných stojacích látok?

Či už chcete vedieť viac o technických špecifikáciách, trvanlivosti alebo sa nedostanete k správnemu rozhodnutiu? Neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servisný tím. Môžete to jednoducho urobiť prostredníctvom chatovacej funkcie, e-mailom alebo telefonicky. Radi vám pomôžeme! Spoločne dôjdeme k najlepšiemu rozhodnutiu pre vás.

new