Týždeň Cyber week! Minimálne 25%% zľava na všetko* >

Stolové lampy

Stolové lampy v rôznych štýloch

Stolová lampa dokáže vo vašej domácnosti navodiť skutočnú atmosféru! Stolové osvetlenie vytvorí teplú atmosféru vo vašej obývačke, spálni i jedálni! V obchode lampyasvetla máme malé statívové stolové lampy, ktoré sa hodia do moderného interiéru, ale aj veľké štýlové varianty. Výber je len na vás!

Stolové lampy
Počet položiek: 356
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka
    • Doprava zdarma od 400 €
    • 30 dní na vrátenie
Počet položiek: 356
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka

Stolné lampy ako dokonalý zdroj svetla

Stolné lampy sú dostupné v rôznych dizajnoch. Stolným svietidlom vytvoríte útulnú atmosféru. V našom sortimente nájdete moderné stolné lampy, trojnožkové stolové lampy, dizajnové stolové lampy i industriálne stolové lampy. Zlatá stolová lampa dodá vašej izbe dodatočnú atmosféru! Stolné lampy alebo lampy na čítanie sú funkčným osvetlením pre váš stôl a poskytujú dodatočné osvetlenie pracoviska. Malá stolná lampa je ideálna na umiestnenie na váš nočný stolík. Pozrite si všetky stolné lampy z obchodu lampyasvetla.

Stolná lampa pre každý štýl

Od klasických a starožitných až po industriálne a dizajnérske Stolová lampa na trojnožke je vhodné pre ľubovoľný štýl! Doprajte svojej obývačke, jedálni alebo spálni krásnu atmosféru. Máte radi robustný vzhľad? Pozrite si naše priemyselné varianty. Nadčasový štýl vám poskytne aj čierna stolová lampa! Okrem výberu vzhľadu stolnej lampy sa môžete rozhodnúť ušetríte na nákladoch s LED stolnou lampou. Ideálne osvetlenie stola pre váš jedálenský stôl alebo kanceláriu nájdete tu! So stolnou lampou okamžite vytvoríte atmosféru vo svojom interiéri alebo domácej pracovni. Hľadáte kus, ktorý doplní vzhľad vašej izby? Stolné lampy s tienidlom okamžite vytvoria náladu v interiéri. V našom sortimente nájdete stolné svietidlá v rôznych štýloch!

new