Nástenné bodové svietidlá

Rôzne štýlové nástenné bodové svetlá priamo teraz k dispozícií.

Hľadáte ideálne nástenné bodové svietidlo ? U nás nájdete celý rad rôznych štýlov, veľkostí a farieb, aby vyhovoval vašim potrebám! Od klasických nástenných bodových svetiel až po modernejšie flexibilné LED svietidlá a ďalšie do vašej kuchyne, obývacej izby alebo spálne.

Nástenné bodové svietidlá
Počet položiek: 87
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka
  • Doprava zdarma od 400 €
  • 30 dní na vrátenie
 1. Moderná-bodová-biela---Falo
  Moderná bodová biela - Falo
  Na sklade
  A
  34,95 € 26,95 €
 2. Týždenné ponuky

Počet položiek: 87
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka

Prečo nástenné bodové svietidlo ?

U nás nájdete niekoľko nástenných bodových svetiel v rôznych štýloch a veľkostiach na lampyasvetla.sk! Nástenné bodové svetlá sú ideálne na smerovanie osvetlenia tam, kde budete potrebovať ďalšie osvetlenie. Široká škála farieb, vzorov a funkcií, ktoré budú vyhovovať vašim potrebám a štýlu s nastaviteľnými a sklopnými svetlami na jedno a viac svetiel s krásou ocele, mosadze alebo medi, ktoré budú svetlo rovnomerne nasvecovať po celej miestnosti. Úspora energie a dlhšia životnosť vstavanou LED

 

Nástenné bodové svietidlá, ktoré budú vyhovovať vnútorným a vonkajším štýlom

Bez ohľadu na to, aký štýl alebo druh môžete mať, nástenné bodové svetlá sú vždy skvelým doplnkom pre váš domov, miesto podnikania alebo kanceláriu. Vyberte si z radu nstenných bodových svetiel s nastaviteľnou hlavou, aby vám umožnila otáčať svetlo kam sa to vám najlepšie hodí. Krásny a osobitý moderný alebo rustikálne nástenné bodové svietidlá sú ideálne pre showroomy a reštaurácie, ktoré poskytujú skvelé osvetlenie, ako je to s nastaviteľnými nástennými bodovými svetlami. Pre vašu kúpelňu s IP44 na IP65, aby vyhovoval vami požadovanú zónu alebo nástenné bodové svetlá s konektorom a káblom pre jednodu použitie a spínač ako spálňa osvetlenie perfektné ako svetlo na čítanie. Stmievateľné nástenné bodové svetlá sú ideálne pre vytvorenie nálady a umožňujú ovládať intenzitu svetla, ako je to s pomocou RGB LED žiarovky s ktorou vytvoríte hravý a dekoratívne farebne zaliaty priestor pre detské spálne. Nástenné bodové svetlá vojdú do rôznyh tvarov a farieb, aby vyhovovali priemyselnému, modernému alebo dokonca vintage štýlu.

 

Potrebujete pomoc alebo radu, pokiaľ ide o výber nástenných bodových svetiel ?

Nalampyasvetla.sk zistíte, že pomoc je tam vždy k dispozícií pri hľadaní správneho svietidla. Môžete násPondelok až piatok 10:00 - 17:00 môžete zavolať. Ponúkame bezplatné poradenstvo ako získať správne svetlo pre vás.

new