Stojace lampy

Viac ako 18 rôznych farieb v našom sortimente podlahových svietidiel!

Stojacie lampy môžu byť použité ako prídavné osvetlenie. Náš sortiment zahŕňa moderné, priemyselné a dizajnové stojanové lampy s alebo bez tieňa a mnoho ďalsích štýlov, veľkostí a farieb.

Stojace lampy
Počet položiek: 484
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka
    • Doprava zdarma od 400 €
    • 30 dní na vrátenie
    • Vrátenie zdarma
  1. Týždenné ponuky

Počet položiek: 484
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka

Stojacie lampy

Máme jednu z najväčších kolekcií stojacích lámp k dispozícií on-line. U nás viete nájsť stojaciu lampu, ktorá vyhovuje vašim potrebám a funkciám. Stojacie lampy sú vždy dobrým riešením pre celkové osvetlenie alebo vedia poskytnúť dodatočné osvetlenie v ľubovoľnom priestore. Hodia sa takmer do každej miestnosti. Vyberte si z oblúkových lámp až po uplighters alebo klasické svetlá s odtieňmi. Vyberte si zo širokej škály stmievateľných svetiel, ktorá vám umožní ovládať intenzitu svetla na tú správnu atmosféeru, ktorú chcete vytvoriť, alebo vyberte si uplihter s čítacím ramenom, ktorý umožní urobiť z čítania príjemný zážitok.

 

Vytvorte si svoj vlastný dizajn.

Ale to nie je všetko co vytvára vlastný dizajn. Môžete kombinovať moderné stojanové lampy s výberom svetla a tieňa, ktorý vám vyhovuje najlepšie. Vyberte si stojaciu lampu a prispôsobte ju s typom tieňa, veľkosti a farbe akú chcete. Týmto spôsobom vytvoríte perfektné svetlo, ktoré bude zodpovedať vo vami zvolenej miestnosti. Môžete nájst niektoré z našich stojacích lámp, ktoré sú súčasťou radu alebo zbierok a to vám umožní navrhnúť izbu v rovnakej kolekcii od stojacej lampy, stropného svietidla, stolenej lampy a nástennej lampy.

 

Potrebujete pomoc či radu pokiaľ ide o stojaciu lampu ?

Na lampyasvetla.sk zistíte, že je tam vždy niekto k dispozícií kto vám pomôže. Môžete nás Pondelok až piatok 10:00 - 17:00 môžete zavolať. Ponúkame bezplatné poradenstvo ako získať správne svetlo pre vás.

new