Až 80 % zľavy* na našom online vianočnom trhu. Nakupujte teraz >

Smart žiarovky

Vďaka smart zdrojom svetla bude vaše svietidlo praktickejšie!

Na lampyasvetla kúpite smart zdroj svetla vhodný pre svoje svietidlo. U nás vždy nájdete inteligentný svetelný zdroj, ktorý sa hodí do vášho svietidla vďaka širokej škále inteligentných svetelných zdrojov s rôznym príslušenstvom. Vhodné pre vnútorné aj vonkajšie osvetlenie!

Smart žiarovky
Počet položiek: 21
Filtre
Nastaviť zostupný smer
    • Doprava zdarma od 400 €
    • 30 dní na vrátenie
Počet položiek: 21
Filtre
Nastaviť zostupný smer

Vylepšite svoj domov pomocou smart zdrojov svetla

Smart osvetľovacie systémy sú stále populárnejšie. Máme smart zdroj svetla pre každé svietidlo. Zdroj svetla je možné ľahko nastaviť z hľadiska intenzity svetla (lúmenov) a teploty farieb svetla (Kelvinov). Tým je zaistené, že si vo svojom domove vždy vytvoríte požadovanú atmosféru a že sa svetlo plne prispôsobí vášmu životnému štýlu alebo vkusu. Docielite to jednoducho prostredníctvom aplikácie v telefóne, smartfóne alebo cez domáceho asistenta po pripojení k Wi-Fi. V prípade niektorých smart žiaroviek možno dokonca prepínať farbu (červenú, zelenú či modrú).

Smart osvetlenie je k dispozícii v skrutkovacej i zásuvnej verzii. Vďaka tomu je vhodné napríklad na použitie v závesných svetlách, nástenných svetlách, stojacích lampách a bodových svetlách. Smart osvetlenie je možné v aplikácii prepojiť s miestnosťou, takže môžete ľahko zapínať alebo vypínať všetky svetlá naraz. Ideálne do obývačky, spálne, jedálne alebo kancelárie. Pomocou časovača môžete tiež nastaviť čas, kedy sa smart svetlá rozsvietia alebo zhasnú. Ak teda zabudnete smart svetlo zhasnúť, nebudete zbytočne plytvať elektrinou.


Potrebujete poradiť?

Naši pracovníci zákazníckeho servisu sú vám k dispozícii. Radi vám pomôžu s výberom vhodného smart zdroja svetla pre vašu domácnosť. Môžete ich kontaktovať prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu. Spoločne si zaručene vyberiete ten najlepší a najvhodnejší smart zdroj svetla pre váš domov!

new