Až 80 % zľavy* na našom online vianočnom trhu. Nakupujte teraz >

Smart osvetlenie

Najkrajšie smart osvetlenie v interiéri aj exteriéri!

Na lampyasvetla si môžete kúpiť smart svetlá do ľubovoľnej miestnosti. V našom sortimente nájdete vnútorné aj vonkajšie osvetlenie. Ovládajte svoje smart osvetlenie jednoducho telefónom, tabletom alebo cez Google Home a vychutnajte si pohodlie krásnych svetiel ovládateľných cez Wi-Fi z našej ponuky!

Smart osvetlenie
Počet položiek: 88
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka
    • Doprava zdarma od 400 €
    • 30 dní na vrátenie
Počet položiek: 88
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka

Smart osvetlenie je budúcnosť

Smart osvetlenie je v dnešných interiéroch stále populárnejšie. Tieto svetlá môžete pripojiť cez Wi-Fi. Výhodou je, že tieto smart svetlá možno ľahko ovládať napríklad pomocou aplikácie Tuya v smartfóne, tablete alebo domácom asistentovi. Keď teda chcete rozsvietiť, nemusíte ani vstávať z kresla!

 

Smart svetlá s mnohými možnosťami

Smart svetlá majú mnoho užitočných funkcií. Intenzitu svetla (lúmeny) a teplotu farieb (Kelviny) jednoducho nastavíte a vytvoríte v miestnosti skvelú atmosféru. Takže nepotrebujete samostatný stmievač, čo je veľmi pohodlné! Wi-Fi svetlá sa môžu zapínať a vypínať tiež automaticky, stačí nastaviť časovač v aplikácii. Takže ich nikdy nezabudnete vypnúť alebo ľahko navodíte dojem, že je niekto doma. Preto ide aj o veľmi pohodlný systém osvetlenia proti vlámaniu.

Smart svetlá je možné prepojiť s miestnosťami v aplikácii, čo vám umožní súčasne zapínať alebo vypínať smart svetlá v ktorejkoľvek konkrétnej miestnosti. Napríklad v obývacej izbe, jedálni alebo spálni. V dôsledku toho budete mať vo svojom domove vždy požadovanú atmosféru. Smart osvetlenie v miestnosti môžete nielen rovnomerne stlmiť, ale tiež upraviť jeho farbu. Môže byť napríklad zelené, modré, oranžové alebo červené. Keď organizujete večierok, nemusíte chodiť na povalu a hľadať staré disco svetlá! Alebo pri rannej káve môže svetlo napodobniť východ slnka. Možnosti smart osvetlenia sú takmer nekonečné.

 

Wi-Fi svetlá pre každé svietidlo

Na lampyasvetla si môžete vybrať z mnohých rôznych typov svietidiel pre vaše chytré žiarovky. Vďaka tomu je možné každé svietidlo premeniť na smart svetlo. Na smart osvetlenie môžete premeniť čokoľvek – od pekných bodových svetiel na chodbe až po krásne závesné svetlo nad jedálenským stolom. Niektoré naše svietidlá s integrovaným LED osvetlením sú tiež vybavené smart funkciami. Týmto spôsobom sa nemusíte starať o to, či ste si kúpili správny zdroj svetla, a môžete myslieť na jeho udržateľnosť.

 

Máte otázky týkajúce sa smart osvetlenia?

Nájsť správne smart osvetlenie nie je vždy jednoduché. V obývačke je často vhodnejšie iné smart osvetlenie než v spálni. Nedokážete sa rozhodnúť? So všetkými otázkami týkajúcimi sa Wi-Fi svetiel sa môžete obrátiť na náš tím zákazníckeho servisu. Sú pripravení pomôcť vám nájsť dookonalé smart svetlá pre váš interiér. Môžete nás jednoducho kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo cez chat. Spoločne nájdeme smart osvetlenie, ktoré vám dokonale zapadne do interiéru!

new