Smart stropné svietidlo

Ovládajte svoje smart stropné svetlo z pohodlia kresla!

Vďaka smart stropnému svetlu už nepotrebujete vypínač! Ovládať ho môžete jednoducho cez Wi-Fi pomocou aplikácie v smartfóne, tablete alebo domácom asistentovi. Keď smart stropné svetlo stlmíte v aplikácii, navodíte v miestnosti útulnejšiu atmosféru. Tento typ stropného Wi-Fi svetla by vo vašom interiéri nemal chýbať.

Smart stropné svietidlo
Počet položiek: 124
Filter & sortér
Nastaviť zostupný smer
Stránka
    • Doprava zdarma 99 €
    • 30 dní na vrátenie
Počet položiek: 124
Filter & sortér
Nastaviť zostupný smer
Stránka

Inteligentné stropné osvetlenie pre akýkoľvek interiér!

Je čas zmodernizovať svoj interiér pomocou inteligentného osvetlenia. Inteligentné stropné osvetlenie do vašej obývačky, pracovne alebo jedálne je nevyhnutnosťou. Okrem toho, že sú veľmi odolné, majú tieto svetlá aj niekoľko užitočných funkcií, ktoré bežný zdroj svetla nemá. Inteligentné žiarovky si môžete objednať aj samostatne v našom obchode. Hľadáte momentálne stropné svietidlo? Potom sa pozrite na všetky naše stropné svietidlá online.

 

Inteligentné stropné svietidlá do budúcnosti

Inteligentné osvetlenie sa používa v interiéroch čoraz viac, pretože je také pohodlné! Pripojíte stropné svietidlo k WiFi a pripojíte všetky ostatné inteligentné svetelné zdroje. Môžete ich jednoducho ovládať pomocou aplikácie v telefóne, tablete alebo domácom asistentovi. Jednoducho nastavíte počet lúmenov (intenzitu svetla) a Kelvinov (teplotu farby). Takže budete mať vždy požadovanú atmosféru v miestnosti. V aplikácii môžete tiež vytvárať rôzne skupiny a izby. Vďaka tomu môžete bleskovo zapnúť alebo vypnúť osvetlenie. Už žiadne opletačky s rôznymi vypínačmi svetiel! Môžete tiež nastaviť Wi-Fi svetlá na časovači, takže sa vždy bude zdať, akoby bol niekto doma.

 

Nedokážete sa celkom rozhodnúť?

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho inteligentného stropného osvetlenia? Naši pracovníci zákazníckeho servisu sú vám k službám. Pomôžu vám nájsť perfektné inteligentné stropné osvetlenie pre váš domov. Obráťte sa na nich so všetkými svojimi otázkami cez mail, telefonicky alebo cez chat a oni vám pomôžu.

new