10 % extra zľava na všetko* Ďalšie informácie >

Stropné bodové svietidlá

Ideálne stropné bodové svetlá pre váš domov!

Stropné bodové svetlá predstavujú dokonalé základné osvetlenie vášho interiéru. Vyberte si perfektnú lištu s bodovými svietidlami a osvetlite svoj domov dokonale zo stropu. Stropné bodové svetlá dokonale rozložia osvetlenie vášho interiéru!

Stropné bodové svietidlá
Počet položiek: 496
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka
  • Doprava zdarma od 400 €
  • 30 dní na vrátenie
 1. Bodová-čierna---Tubo-1
  Bodová čierna - Tubo 1
  39,95 € 29,95 €
  Of bespaar 45% als je er 12 koopt
  Na sklade
Počet položiek: 496
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka

Bodové svetlá ako základné osvetlenie

Bodové svetlá, ktoré sú namontované na povrch, ponúka obchod lampyasvetla v mnohých rôznych verziách. Bodové svetlá sú dostupné ako LED a halogénové bodové svetlá. Takmer všetky bodové svietidlá sú nastaviteľné. Svetlo tak môžete nasmerovať tam, kam chcete zvýrazniť určitú časť miestnosti, napríklad kútik na čítanie. Rovnomerné rozloženie svetla po celej miestnosti dosiahnete použitím viacerých nastaviteľných bodových svetiel. Máme bodové svetlá v rôznych veľkostiach, malé aj veľké.

Bodové svetlá pre každý štýl

Bez ohľadu na štýl, ktorý chcete vo svojom interiéri, môžete napríklad s čiernymi bodovými svetlami krásne rozložiť svetlo po miestnosti. Pomocou týchto bodových svetiel môžete zvýrazniť určité rohy alebo predmety v domácnosti. Môžete napríklad zvýrazniť obraz v obývačke s krásnym zapusteným bodovým svetlom. Bodové svietidlo vnesie svetlo nielen do miestnosti, ale oživí celý interiér. Dodajte svojmu interiéru ešte viac atmosféry s týmito krásnymi bodovými svetlami z obchodu lampyasvetla. Vyberte si stmievateľné bodové svetlá, aby ste vždy vytvorili dokonalú atmosféru, alebo sa rozhodnite pre mimoriadne energeticky úsporné bodové svetlo LED.

Potrebujete pomoc pri hľadaní ideálneho bodového svetla?

Bodové svetlá majú nespočetné množstvo rôznych tvarov a veľkostí. S minimálnou hodnotou IP44 nájdete v našom sortimente aj ideálne bodové svetlá pre vašu kúpeľňu! Nákup ideálneho bodového svetla môže byť problém, ale náš zákaznícky servis vám rád pomôže. Neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis cez chat, telefonicky alebo e-mailom a my odpovieme na všetky vaše otázky.

new