Ponuky týždňa: Minimálne 25% zľava na všetko* >

Over ons - Over lampenlicht - banner

O spoločnosti lampyasvetla

Spoločnosť lampyasvetla.sk začala ako malý podnik v mestečku Valkenswaard v Holandsku v roku 2007. O jedenásť rokov neskôr získala spoločnosť lampyasvetla.sk vedúce postavenie na trhu v oblasti osvetlenia v Európe. Naším poslaním je pomáhať našim zákazníkom vytvárať väčší priestor pre dosiahnutie atmosféry a funkčného osvetlenia založeného na ich nálade a potrebách.

Sme medzinárodná spoločnosť s online predjňami v 29 krajinách, pričom naše najväčšie predajné trhy sú v Holandsku, Belgicku a Nemecku. Naše oddelenia služieb zákazníkom nájdete po celej Európe. Spoločnosť lampyasvetla.sk je rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť. Vybrať si môžete z viac ako 3 000 produktov na sklade. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa osvetlenia nás neváhajtekontaktovať. Radi vám poradíme.

lampyasvetla.sk je plne certifikovaný a overený obchod. Zabezpečujeme nezávislé preskúmanie zákazníckej platformy, ktorá umožňuje našim zákazníkom podeliť sa o skúsenosti s produktami. Okrem toho sú overené obchody lampyasvetla.sk na prvý pohľad úplne viditeľné, teda spĺňajú naše komplexné kritériá kvality, zvládajú všetky osobné údaje zákazníka so starostlivosťou a poskytujú bezpečné online nakupovanie s plnú ochranu kupujúceho.

Dodávateľ Identifikačné

Lamp en Licht Online B.V., vystupujúci pod menom "lampyasvetla.sk"
Pracovná adresa: Smaragdweg 52, 5527 LB Hapert, Holandsko

Telefónne číslo: +421523211247
E-mailová adresa: [email protected]

CoC number: 67722415
číslo DPH: SK4120238683

Európska komisia poskytuje platformu RSO (RSO), ktoré môžu byť prístupné na https://ec.europa.eu/consumers/odr/. Sme pripravení podieľať sa na mimosúdnom konaní o urovnaní sporu pred spotrebiteľov k riešeniu sporov.