Pre firmy

Ako firemný zákazník budete môcť využívať špeciálne ponuky, exkluzívne zľavy a vždy budete platiť tú najnižšiu cenu na lampyasvetla. Naša kolekcia QAZQA Professional je zároveň špeciálne prispôsobená firemným zákazníkom. Toto osvetlenie je určené výhradne pre firemných zákazníkov a zároveň sa jednoducho inštaluje.Prečo objednávať komerčne?

  • Stále za najnižšiu cenu! - Ako firemný zákazník vždy platíte ntú ajnižšiu cenu pri lampyasvetla s exkluzívnymi zľavami. Ak je promo zľava na lampyasvetla vyššia ako štandardná zľava, bude vám dodatočne pridaná ďalšia zľava, aby ste pri každej objednávke získali dobrú maržu.
  • Exkluzívna zľava na kolekciu QAZQA Professional - Táto produktová rada je plne prispôsobená potrebám našich obchodných partnerov. Napríklad proces inštalácie je mimoriadne jednoduchý a rada pozostáva zo širokého výberu (zapustených) bodových svietidiel a pásového osvetlenia. QAZQA Professional nespadá do bežných ponúk na lampyasvetla, no vaša zľava ako firemného zákazníka stále platí!

*Pozrite si vysvetlenie nášho vernostného bonusu pre firemných zákazníkov tu!

 

 

 


Podstata firemného osvetlenia

Dobré obchodné osvetlenie je pre firemný imidž zásadné. V lampyasvetla si uvedomujeme, že každý sektor má iné potreby a že to rovnako ovplyvňuje aj výber osvetlenia. Či už ide o kancelárske budovy, stravovacie zariadenia, profesionálne vonkajšie osvetlenie alebo servisné a komerčné podniky. Naša široká produktová rada zaisťuje, že naše osvetlenie bude vhodné pre každé obchodné využitie. Funkčné a zároveň zlepšujúce atmosféru.

 

V závislosti od typu miestnosti (rozmery, interiér a štýl tohto priestoru) je dôležité vziať do úvahy hneď niekoľko vecí. Obzvlášť rozhodujúci je plán osvetlenia. Základom pre využiteľnosť miestnosti je to, kde a koľko svetelných bodov je umiestnených. Pre pracovné prostredie je dôležitý aj dostatočné množstvo lumenov, zatiaľ čo hoteliérstvo si zakladá hlavne na príjemnej atmosfére. V prípade potreby môže náš tím technických poradcov pre osvetlenie poskytnúť podporu pri zostavovaní plánu osvetlenia a/alebo výbere komerčného osvetlenia.

 

Zamerajte sa na udržateľnosť

Pre zamestnancov aj zákazníkov je udržateľnosť stále viac rozhodujúcim faktorom pri výbere špecifickej organizácie. Osvetlenie dokáže k tomu prispieť zameraním sa na udržateľné LED osvetlenie. Najmä vtedy, keď organizácia stále používa halogénové alebo klasické žiarovky, a to sú určité výhody. Ak sa už používa osvetlenie LED, je možné zvoliť inteligentnú integráciu s cieľom ďalšieho zníženia spotreby energie. Tieto svetlá sa dajú automaticky zapínať a vypínať, možno ich diaľkovo ovládať a integrovať ich s ďalšími inteligentnými zariadeniami. To umožňuje, aby bolo všetko spravované centrálne.

 

QAZQA Professional

Naša rada QAZQA Professional zahŕňa širokú produktovú radu osvetlenia koľajnicovým systémom, ako aj zapustené a reflektory s povrchovou montážou. Ideálne na pridanie zvýrazňujúceho osvetlenia alebo na tvorivú prácu s nepriamym svetlom. Ako firemný zákazník budete môcť využívať exkluzívne zľavy na produkty QAZQA Professional!


  • Stále za najnižšiu cenu!
  • Exkluzívna zľava na QAZQA Professional
  • Bezplatné odborné poradenstvo v oblasti osvetlenia