Nakúpte teraz s EXTRA zľavou! Získajte EXTRA 10% zľavu na objednávku v hodnote 175 €

Lampa bez tienidla

Výdaj odtieňov viac ako 70 lampy!
Čo by mohlo byť väčšia zábava, potom prispôsobenie svoje vlastné lampu! Sme zásob širokú škálu lámp bez odtieňov, čo vám umožní vybrať, ktoré odtieň bude vyhovovať vášmu štýlu a štýl. Buďte kreatívni a vytvoriť vlastné lampu ešte dnes!
Lampa bez tienidla
Počet položiek: 72
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka
  • Doprava zdarma od 70 €
  • 30 dní na vrátenie
  • Vrátenie zdarma
 1. zľava až do 80 %

 2. Boog-voor-Booglamp-XXL-messing
  Boog voor Booglamp XXL messing
  A++
  149,00 € 95,95 €
Počet položiek: 72
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka

Lampa bez odtieňov

Široký výber krásnych a štýlových lámp bez odtiene sú tu k dispozícii s nami! Ste schopní kúpiť lampu, ktorú je možné prispôsobiť pre svoj vlastný štýl, budete môcť vybrať, stojacu lampu a spárovať s stojace odtieň tkaniny lampy. Moderné a retro nástenné svietidlo s čítaním ramenom dokonalý vo svojej spálni na oblúkové lampy v medi a ocele vhodné pre jedálne či obývacej izby, odhlásiť pre energeticky účinnejšie a trvalejšie svetlami, ktoré sú vhodné pre osvetlenie LED! Nájdete tu perfektný a prispôsobiteľné svetla bez odtieňov, ktorý je istý, sú vhodné ako kancelárske osvetlenie alebo nad kuchynský ostrovček ako dodatočný kuchynského osvetlenie!

 

Potrebuje pomoc alebo radu?

Na lampyasvetla.sk zistíte, že tam je vždy pomôže k dispozícii, ktoré vám pomôžu. Môžete nás Pondelok až piatok 10:00 - 17:00 môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu, chatu alebo môžete zavolať. Ponúkame bezplatné poradenstvo a my sme tu pre Vás!

new

Nové produkty