Vonkajšie svietidlá so senzorom

Buďte v bezpečí s našou ponukou vonkajších svietidiel so senzorom
Vonkajšie svietidlá so senzorom
Počet položiek: 68
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka
    • Doprava zdarma od 70 €
    • 30 dní na vrátenie
    • Vrátenie zdarma
  1. Výpredaj lámp na pochmúrne dni

Počet položiek: 68
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka

Vonkajšie svietidlá so senzorom

Veľký výber vonkajších svietidiel so senzorom. Vyberte si z rady moderných, či klasických senzorov pohybu navrhnutých tak, aby vyhovovali každému vonkajšiemu priestoru. Ideálne bezpečnostné osvetlenie pre Vašu záhradu a vchodové dvere. Vonkajšie bezpečnostné svetla v rozmedzí od rôznych kategórií klasifikácie IP plne vybavené detektory infračerveného pohybu a súmrak spínače s osvetlením LED.

 

Svietidlá so senzorom, ktoré sú ideálne pre vašu záhradu a prednú terasu.

Široká ponuka vonkajších svietidiel s pohybovým čidlom, ktoré Vám pomôžu počas večerov, či v priebehu noci. Vyberte si z klasickej nástenné svietidlo Lantern s pohybovým snímačom na moderné pólov stĺpikov s čidlom slnečného pohybu, všetko plne vybavené infračervenými senzormi pohybu. Osvetliť príjazdovú cestu s našimi LED reflektormi s pohybovým čidlom nie je tak žiaden problém. Ako sa o naše ekologicky šetrné LED zabudovaný solárny svetla, ktoré prichádzajú s oboma pohybovými senzormi a za súmraku switch umožňuje energiu na spotrebu prirodzene pred slnkom.Premeniť svoju záhradu a vonkajší priestor s našimi bezpečnostnými svietidlami je veľmi jednoduché, dodávajú Vám istotu bezpečia a svetla, kedykoľvek to budete potrebovať. Ponúkame Vám tradičné i moderné vonkajšie nástenné svietidlá so senzormi a dekoratívne záhradné svietidlá. Pozrite si našu ponuku a vyberte si ešte dnes!

 

Potrebujete pomoc alebo radu pri správnom výbere? Pomôžeme Vám.

Nalampyasvetla.sk sme Vám k dispozícií. Môžete nás kontaktovať od pondelka do piatka v čase Pondelok až piatok 10:00 - 17:00, prostredníctvom emailu, chatu alebo nám pokojne zatelefonujte. Ponúkame Vám bezplatné poradenstvo pri výbere toho správneho svietidla pre Vás.

new