Teraz: 20 € EXTRA zľava >

Vonkajšie svietidlá so senzorom

Cíťte sa bezpečne a ako doma s našimi vonkajšími svietidlami so senzorom!

Vonkajšie svietidlá so senzorom sú ideálne na osvetlenie záhrady alebo terasy. V našom sortimente nájdete mnoho rôznych vonkajších svietidiel na senzor, vrátane svetiel so senzorom pohybu. Kúpte si svoje obľúbené v obchode lampyasvetla.sk.

Vonkajšie svietidlá so senzorom
Počet položiek: 87
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka
  • Doprava zdarma 99 €
  • 30 dní na vrátenie
 1. Sada-3-bodových-oceľových-bodiek-vrátane-LED-IP44-solar--Rox
  Sada 3 bodových oceľových bodiek vrátane LED IP44 solar- Rox
  49,95 € 30,95 €
  Stock Available IconNa sklade Order today before 20:00, shipped today !
Počet položiek: 87
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka

Vonkajšie svietidlá so senzorom: skutočne hodnotný doplnok!

Vonkajšie svietidlá so senzorom máme v modernej aj klasickej verzii. Vždy tak nájdete vonkajšie svietidlo so senzorom, ktoré sa hodí k štýlu zvyšku vašej záhrady. Vonkajšie svietidlo so senzorom pohybu je ideálne na osvetlenie vašej záhrady alebo vonkajšieho priestoru. Keď zaznamená pohyb, okamžite sa zapne. Pomôže vám to zorientovať sa v tme a odradiť nechcených návštevníkov. V našom sortimente vonkajších svietidiel so senzormi nájdete napríklad nástenné svietidlá s pohybovým senzorom. Svietidlá so senzorom sú vhodné aj do vlhkých priestorov. Všetky svetlá sú vybavené infračerveným detektorom pohybu a niektoré vonkajšie svietidlá obsahujú svetlocitlivý spínač, takže svietidlo so senzorom sa zapína len za súmraku alebo keď je tma. Pozrite si aj našu zbierku svetiel so senzorom!

Vonkajšie svietidlá so senzorom, ideálne pre vašu terasu a záhradu

Vďaka vonkajším svietidlám so senzorom môžete rýchlo a jednoducho osvetliť svoj vonkajší priestor bez námahy. Prejdite okolo senzora a vaše vonkajšie svietidlo sa rozsvieti. S týmito krásnymi svietidlami so senzorom však dokážete ešte viac. Dokážu prezentovať váš vonkajší priestor a záhradu v krásnom svetle, takže celá oblasť bude okamžite pôsobiť atraktívne. Je to skutočne funkčný a atraktívny doplnok!

Potrebujete pomoc pri hľadaní ideálneho vonkajšieho svietidla so stojanom?

V obchode lampyasvetla vám radi pomôžeme nájsť ideálne záhradné svietidlá so senzorom pre vašu záhradu alebo terasu. Či už hľadáte nástenné svietidlo so senzorom, vonkajšie bodové svetlo so senzorom alebo solárne lampy, náš zákaznícky servis vám pomôže!

new