Až 80 % zľavy* na našom online vianočnom trhu. Nakupujte teraz >

Záhradné stĺpové lampy

Záhradné lampy v rôznych tvaroch a štýloch!

V našom sortimente záhradných lámp nájdete stĺpové, nástenné i závesné svietidlá. Všetky naše záhradné stĺpové svietidlá zaistia, že vaša záhrada alebo iné vonkajšie priestory budú večer atraktívne osvetlené.

Záhradné stĺpové lampy
Počet položiek: 31
Filtre
Nastaviť zostupný smer
  • Doprava zdarma od 400 €
  • 30 dní na vrátenie
 1. Klasický-lampáš-čierny-122-cm---veľké
  Klasický lampáš čierny 122 cm - veľké
  54,95 € 34,95 €
  Of bespaar 51% als je er 6 koopt
  Na sklade
Počet položiek: 31
Filtre
Nastaviť zostupný smer

Hľadáte záhradné lampáše?

V obchode lampyasvetla nájdete presne tie záhradné lampáše, ktoré hľadáte! Predávame lampy do exteriéru v niekoľkých štýloch, vrátane moderného a rustikálneho dizajnu. Vonkajšia lampa alebo stojacia lampa sú atraktívnym doplnkom záhrady. Často sú umiestňované vedľa záhradného chodníka alebo altánku. Vďaka tomu sú nielen atraktívne, ale aj výnimočne funkčné! Skombinujte svoju lampu s vonkajším stojanovým svietidlom a svietidlami na osvetlenie chodníka a vaša záhrada bude kompletná!

Možnosti vonkajších lámp

Ako je opísané vyššie, vonkajšie lampy sú veľmi vhodné na umiestnenie vedľa záhradných chodníkov. Lampu môžete v záhrade využiť rôznymi spôsobmi. Môžete tiež v noci osvetliť svoje obľúbené rastliny pomocou stojacej lampy. Osvetlenie rastlín záhradnou lampou okamžite vnesie atmosféru do celej vašej záhrady. Ak vo svojej záhrade spojíte záhradné osvetlenie chodníka so záhradnými lampami, vytvoríte krásnu kulisu. V našom sortimente nájdete aj nástenné lampy a závesné svietidlá.

Potrebujete pomoc pri hľadaní tej správnej záhradnej lampy?

Keďže v obchode lampyasvetla nájdete veľké množstvo druhov, výber je veľmi náročný. Neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis cez chat, telefonicky alebo e-mailom a my odpovieme na všetky vaše otázky. Veľmi radi vám zodpovieme všetky vaše otázky. Takto vždy nájdeme vonkajšie svietidlo, ktoré hľadáte!

new