Zrkadlá s osvetlením

Nájdite tu perfektné zrkadlo do kúpeľne

Hľadáte zrkadlo s osvetlením pre svoju kúpeľňu, napríklad? Potom je Lampyasvetla to správne miesto. Od stmievateľných stenných zrkadiel po nastaviteľné kúpeľňové zrkadlá s osvetlením. Ponúkame tiež osvetlené zrkadlá s dotykovým stmievačom. Pozrite si to všetko nižšie.

Zrkadlá s osvetlením
Počet položiek: 27
Filter & sortér
Nastaviť zostupný smer
  • Doprava zdarma 99 €
  • 30 dní na vrátenie
 1. Moderné-nástenné-svietidlo-zlaté-s-LED-IP44-so-zrkadlom---Miral
  Moderné nástenné svietidlo zlaté s LED IP44 so zrkadlom - Miral
  F
  365,00 € 205,00 €
  Stock Available IconNa sklade Order today before 20:00, shipped today !
Počet položiek: 27
Filter & sortér
Nastaviť zostupný smer

Kúpeľňové zrkadlá s osvetlením

Je veľmi dôležité pozerať na hodnotenie IP pri inštalácii lampy v kúpeľni. Kúpeľňa je vlhké miesto a nie všetky lampy sú navrhnuté na to, aby to vydržali. Hodnota IP vám hovorí, či je lampa vhodná do vlhkej miestnosti. Taktiež vám hovorí, kde môže byť umiestnená každá zrkadlová lampa. Chcete umiestniť zrkadlo v kúpeľni blízko sprchy alebo vane? Potom by mala byť hodnota IP aspoň IP65. Nad umývadlom stačí hodnota IP44. Teraz viete, ktoré kúpeľňové zrkadlá, steny zrkadlá alebo svetlá na make-up sú vhodné pre vašu kúpeľňu.

Stmievateľné osvetlené zrkadlá

Máme širokú škálu zrkadiel s tlmeným osvetlením. Niektoré zrkadlá vám umožnia stmievať svetlo pomocou dotykovej funkcie. Zrkadlá s touto funkciou spoznáte podľa ikony ukazujúceho prsta. Pri kúpeľňových zrkadlách s ikonou mávajúcej ruky ich môžete zapnúť tak, že pred snímačom podržíte ruku. Táto metóda vám tiež umožňuje stmievať svetlo. Zrkadlá s osvetlením je možné stmiavať z hľadiska intenzity svetla alebo tepla. Ak chcete pochopiť, ako je možné stmievať každé osvetlenie, môžete sa odkazovať na hodnotu Kelvina. Čím nižšia je hodnota Kelvina, tým teplejšie je svetlo.

Potrebujete pomoc pri výbere perfektného zrkadla s osvetlením pre vás?

Nemáte istotu ohľadom správnej hodnoty IP alebo by ste radi poradili ohľadom zrkadiel s osvetlením? Neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu. Volajte, chatujte alebo posielajte e-maily. Smestáme tu pre vás, a spoločne nájdeme perfektné zrkadlo so svetlom pre vás.

new