Tienidlo na lampu

Viac ako 100 jednotlivých tienidiel lámp v rôznych paletách farieb a veľkostiach.

Hľadáte tienidlo na lampu, ktoré sa bude hodiť do vašej domácnosti? Náš sortiment odtieňov prichádza v bravúrnej rade tvarov, veľkostí a farieb. K dispozícií je odtieň pre každého, pokiaľ ide o naše kolekcie. Vyberte si to svoje teraz!

Tienidlo na lampu
Počet položiek: 192
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka
    • Doprava zdarma od 70 €
    • 30 dní na vrátenie
    • Vrátenie zdarma
  1. Výpredaj lámp na pochmúrne dni

Počet položiek: 192
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka

Odtiene lampa

Široký výber krásnych a štýlových tienidiel lámp v rôznych oditeňoch a veškostiach. Ste schopní kúpiť odtieň lampy, ktorá je určite, aby vyhovovali zvolené svetlo, spárovať s vašou stolová lampa, stojaca lampa alebo prívesok svetla! Z medi na oceľové závesné zemegule odtieňov až látkových odtieňoch, ktoré si môžete prispôsobiť s novou lampou alebo existujúce. S našimi nízkymi cenami, budete môcť zakúpiť viac svetlé odtiene ísť s vami zvolené svetlo, takže môžete mať """"nový"""" rozsvieti zakaždým, keď zmeniť vášho interiéru. Moderné a retro lampy odtieň vhodný pre nástenné svietidlá či klasických malých tienidla sedieť pekne na lustroch, zvoliť vhodné, aby obleky vaše lampy od E27 alebo E14, či vaše existujúce žiarovka má menšiu žiarovka funkcie držiteľ pridajte nastavovacie krúžok E27 až E14 k obľúbeným objednať. Nájdete tu jasný a krásny tienidlá, ktorá je určite doplní váš štýl a dekor pre stolné lampy spálni alebo v obývacej izbe alebo moderné a priemyselné závesným zemeguľa odtieňu vašej stojaca lampa Arc! Možnosti sú nekonečné, pokiaľ ide o naše tienidla.

 

Kompliment lampu s odpovedajúcou tieňa!

Lampyasvetla.skmajú celý rad tienidiel k dispozícií pre takmer všetky druhy svetelných zdrojov, či už je to pre vaše stropné svietidlo, stojacu lampu alebo svorku diód pre luster, všetky sú tu ! Naše tienidlá sa objavujú vo všetkých tvaroch, veľkostiach a farách vďaka, ktorým si viete zvoliť odtieň, ktorý bude vyhovovať vašej lampe a štýlu. Ak už lampu máte a vyžaduje si tienidlo, môžete ju prispôsobiť tienidlom, ktoré bude vyhovovať vášmu štýlu.

 

Jednoduchá montáž tienidla.

Naša rada elektrónkových odtieňov sú ľahko použiteľné a nainštalovať do závesné lampy, stojací lampa alebo nástenné svietidlo. Ako odtiene lampy prísť s pavúčí snímok, čo umožňuje ľahkú inštaláciu na oboch zavesenie alebo klipu na vašich lámp. Ak máte problémy s použitím Vášho lampy odtieň, obráťte sa na zákaznícke služby, pretože vám pomôžeme. Váš lampa je určite vystupovať s našou unikátnu kolekciu tienidlá sú k dispozícii pre všetky typy kovaní!

 

Potrebujete pomoc alebo radu ?

Na lampyasvetla.sk zistíte, že je tam vždy niekto k dispozícií kto vám pomôže. Môžete nás Pondelok až piatok 10:00 - 17:00 môžete zavolať. Ponúkame bezplatné poradenstvo a sme tu pre vás

new