Flowbox banner

Podmienky a požiadavky – sociálne médiá #anolampyasvetlask

Sme radi, že ste sa s nami na sociálnych sieťach podelili o svoju chvíľu s výrobkom od lampyasvetla. Vašou fotkou by sme určite inšpirovali ďalších používateľov. Preto by sme ju chceli použiť. Potrebujeme však váš súhlas. V komentári pod fotkou sa vás opýtame, či fotografiu môžeme použiť. Ak súhlasíte, odpovedzte hashtagom #anolampyasvetlask.

S čím vyjadrujete súhlas?

Vaša fotka sa nám veľmi páči a radi by sme sa s ňou podelili s našimi fanúšikmi. Odpoveďou na našu žiadosť o vyjadrenie súhlasu súhlasíte s nasledovným:

 • Príslušný obsah môžeme zdieľať na všetkých našich kanáloch sociálnych médií. Napríklad: Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn a YouTube.
 • Príslušný obsah môžeme použiť v našich online reklamách, e-mailovom bulletine a ďalších online kanáloch.
 • Príslušný obsah môžeme použiť na všetkých doménach v rámci vlastníctva QLF. Práva sú udelené všetkým subjektom alebo právnickým subjektom, ktorí sú priamo alebo nepriamo spojení s firmou Lampenlicht BV.
 • Príslušný obsah môžeme použiť v našich offline médiách, napríklad v letákoch alebo na pútačoch.
 • Vzdávate sa akéhokoľvek nároku na licenčné alebo iné poplatky v súvislosti s vaším obsahom alebo odvodenými prácami.
 • Ponechávate si práva na ochranu svojej osobnosti. Nižšie sa dozviete ďalšie informácie o právach na ochranu osobnosti a ako ich používať.
 • Udeľujete nám iné ako výlučné obchodné práva na distribúciu a reprodukciu obsahu prostredníctvom našich služieb alebo služieb tretích strán na obchodné účely. Neuplatňujú sa tu žiadne obmedzenia alebo reštrikcie.

Nechcete nám udeliť súhlas a chcete fotku odstrániť?

Nechcete, aby sme vašu fotku použili na našich kanáloch? V takom prípade nemusíte robiť nič. Ak na náš komentár neodpoviete hashtagom #anolampyasvetlask, fotografiu nepoužijeme.
Už ste nám dali súhlas, ale rozmysleli ste si to a nechcete, aby sme fotku ďalej používali? Ak áno, napíšte nám e-mail na adresu [email protected].

Použitie práv na ochranu osobnosti

Máte tieto práva na ochranu osobnosti:

 • Máte právo požiadať nás o uvedenie svojho mena (krstného mena a/alebo priezviska alebo názov profilu na sociálnej sieti).
 • Máte právo požiadať nás, aby sme váš obsah neupravovali (napríklad aby sme na fotografiu nepoužívali filtre ani ju neorezávali).
 • Máte právo požiadať nás, aby sme váš obsah nepoužívali na určitých kanáloch alebo platformách (sociálnych) médií, ktoré uvediete.
 • Máte právo upraviť svoj obsah a požiadať nás o použitie upravenej verzie.

Ak si chcete uplatniť jedno alebo viac práv na ochranu osobnosti, pošlite nám e-mail na adresu [email protected] Urobíme všetko preto, aby sme vašej žiadosti vyhoveli. Ak nie, budeme vašu žiadosť považovať za stiahnutie súhlasu a informujeme vás o tom.

Ochrana súkromia a osobných údajov

Vaše fotografie môžu byť považované za osobné údaje. Ak nám dáte súhlas na použitie fotografií spôsobom, aký požadujeme, váš súhlas sa stane aj právnym základom ochrany osobných údajov v súvislosti s vašimi fotografiami. Stiahnuť svoj súhlas môžete kedykoľvek odoslaním e-mailu na adresu [email protected]. Následne vaše fotografie prestaneme zdieľať a odstránime ich z našich sociálnych médií a interných systémov. Stiahnutie súhlasu sa vzťahuje len na budúce používanie vašich fotografií, nie na predchádzajúce použitia, ktoré sa uskutočnili v rámci súhlasu s používaním. Napríklad letáky alebo pútače, ktoré už boli vytlačené a rozoslané, alebo zaslané bulletiny, ktorých poslanie sa nedá zvrátiť.

Informácie o tom, ako naďalej chránime vaše súkromie a osobné údaje a ktoré práva sú s tým spojené, nájdete vo vyhlásení o ochrane osobných údajov a používaní súborov cookie.