Solárne lampy

Záhradné solárne lampy dostupné u nás na webe.
Solárne lampy
Počet položiek: 15
Filtre
Nastaviť zostupný smer
    • Doprava zdarma od 70 €
    • 30 dní na vrátenie
    • Vrátenie zdarma
  1. Týždne interiéru

Počet položiek: 15
Filtre
Nastaviť zostupný smer

Solárne osvetlenie

U nás nájdete široký výber vonkajších solárnych svietidiel. Vyberte si z ponuky moderných a klasických LED solárnych svietidiel. Ideálne ekologicky šetrné solárne osvetlenie pre Vašu záhradu a vchodové dvere. Solárne záhradné osvetlenie v rozsahu od rôznych kategórií klasifikácie IP plne vybavené svetelnými zdrojmi s detektormi pohybu a za súmraku prepínačov.

 

Solárne svietidlá, ktoré sú vhodné do Vašej záhrady alebo na terasu.

Široká ponuka vonkajších solárnych svietidiel s pohybovým čidlom, ktoré sú vzácnym pomocníkom počas noci. Vyberte si z klasických aj moderných solárnych svietidiel s pohybovým snímačom. Osvieťte si príjazdové cesty alebo garáže s našimi LED solárnymi reflektormi. Ekologicky šetrné LED zabudovaný solárny svetla, ktoré prichádzajú s oboma pohybovými senzormi a za súmraku switch umožňuje energiu na spotrebu prirodzene pred slnkom. Premeniť svoju záhradu a vonkajší priestor s našou teplé a prívetivé solárne záhradné osvetlenie dáva vám istotu a svetlo, kedykoľvek budete potrebovať. Moderný a elegantný vonkajšie solárne nástenné lampy, aby diskrétne a jednoduchý pozemných reflektory s infračervenými senzormi a sád solárnych okrasnou záhradou svetla Vám dáva istotu, že nikdy byť bez osvetlenia v tme. Pozrite sa na našu ponuku slnečného svetla je ideálny ako hlavné vonkajšie osvetlenie!

 

Potrebujete pomoc alebo radu pri správnom výbere? Pomôžeme Vám.

Nalampyasvetla.sk sme Vám k dispozícií. Môžete nás kontaktovať od pondelka do piatka v čase Pondelok až piatok 10:00 - 17:00, prostredníctvom emailu, chatu alebo nám pokojne zatelefonujte. Ponúkame Vám bezplatné poradenstvo pri výbere toho správneho svietidla pre Vás.

new