Nakúpte teraz s EXTRA zľavou! Získajte EXTRA 10% zľavu na objednávku v hodnote 175 €

Solárne lampy

Záhradné solárne svetla všetky dostupné pre vás teraz!
Solárne lampy
Počet položiek: 19
Filtre
Nastaviť zostupný smer
    • Doprava zdarma od 70 €
    • 30 dní na vrátenie
    • Vrátenie zdarma
  1. zľava až do 80 %

Počet položiek: 19
Filtre
Nastaviť zostupný smer

Solárne osvetlenie

Nájdete celý rad vonkajších solárnych svietidiel tu s nami! Vyberte si z radu moderných a klasických LED slnečného svetla s pohybovými čidlami a solárnych panelov a dekoratívnych solárne svetla navrhnuté tak, aby vyhovovali každej vonkajší priestor, ktorý máte. Ideálne Ekologicky šetrné solárne osvetlenie pre vašu záhradu a vchodové dvere! Solárne záhradné osvetlenie v rozsahu od rôznych kategórií klasifikácie IP plne vybavené svetelnými zdrojmi s detektormi pohybu a za súmraku prepínačov.

 

Solárne svetla, ktoré sú ideálne pre vašu záhradu a predné terasu.

Široká škála vonkajších solárnych svietidiel s pohybovým čidlom, ktoré vám pomôžu v priebehu noci. Vyberte si z klasických i moderných nástenné svietidlo solárne svetlá s pohybovým snímačom na moderné pólov stĺpikov do ozdobných spike záhradné osvetlenie s, plne vybavené infračervenými snímačmi pohybu a súmrakový spínač. Nasvietiť príjazdovej cesty s naším pozemné LED solárne reflektory s pohybovými čidlami do garáže s našimi súmrakový spínač integrovaný povodňových svetla s solárnych panelov. Ekologicky šetrné LED zabudovaný solárny svetla, ktoré prichádzajú s oboma pohybovými senzormi a za súmraku switch umožňuje energiu na spotrebu prirodzene pred slnkom. Premeniť svoju záhradu a vonkajší priestor s našou teplé a prívetivé solárne záhradné osvetlenie dáva vám istotu a svetlo, kedykoľvek budete potrebovať. Moderný a elegantný vonkajšie solárne nástenné lampy, aby diskrétne a jednoduchý pozemných reflektory s infračervenými senzormi a sád solárnych okrasnou záhradou svetla Vám dáva istotu, že nikdy byť bez osvetlenia v tme. Pozrite sa na našu ponuku slnečného svetla je ideálny ako hlavné vonkajšie osvetlenie!

 

Potrebujú pomoc pri hľadaní solárnej svetla? Pomôžeme vám.

Na lampyasvetla.sk nájdete veľký výber solárnych lámp, preto pri výbere ten, ktorý je vhodný pre vaše potreby by mohli byť trochu problémy. Pomáhať a poskytnúť relevantné informácie, ktoré potrebujete, dostať do kontaktu prostredníctvom našej konverzácie služby, aby predložili svoje otázky a dostávať osobné odpoveď. Prípadne nám môžete zavolať alebo nám napíšte, ktorý vám pomôže nájsť ideálnu a vhodný lampu.

new