10 % extra zľava na všetko* Ďalšie informácie >

Solárne lampy

Vonkajšie záhradné solárne lampy vybrané pre vás

Záhradné solárne lampy sú ideálne na rýchle a jednoduché osvetlenie vašej záhrady. So solárnym svietidlom nepotrebujete elektrinu, takže nemusíte klásť káble. V našom sortimente nájdete mnoho krásnych vonkajších solárnych svietidiel!

Solárne lampy
Počet položiek: 16
Filtre
Nastaviť zostupný smer
    • Doprava zdarma od 400 €
    • 30 dní na vrátenie
Počet položiek: 16
Filtre
Nastaviť zostupný smer

Bezdrôtové solárne záhradné svietidlá

Solárne záhradné svietidlá sú povinným doplnkom záhrade a terasy. Záhradné osvetlenie v prvom rade vytvára príjemnú atmosféru, ale má aj inú funkciu: zaisťuje bezpečnosť vášho domova. Ako to urobíte? Pomocou vonkajších solárnych svietidiel. Solárne záhradné svietidlá sú ideálne na rýchle a jednoduché osvetlenie záhrady atraktívnym spôsobom. Nepotrebujete elektrinu, takže nemusíte klásť káble! Solárne svietidlá sú vybavené solárnym modulom, ktorý sa nabíja slnečným žiarením. Solárne svietidlá sú dostupné vo všetkých tvaroch a veľkostiach, ako sú solárne vonkajšie svietidlá s pohybovým senzorom či solárne osvetlenie určené na balkón. Väčšina solárnych svietidiel tiež spadá do kategórie záhradného LED osvetlenia, čo znamená, že sú aj veľmi úsporné. Tu nájdete všetky naše vonkajšie svietidlá so senzorom. Máme široký sortiment vonkajších solárnych svietidiel, z ktorého si určite vyberiete! Solárne svietidlá sú mimoriadne obľúbené kvôli optimálnej spotrebe energie a skladovaniu slnečnej energie počas dňa.

Vonkajšie solárne svietidlá: udržateľné a funkčné

Neviete, kde nájsť udržateľné vonkajšie osvetlenie? V obchode lampyasvetla ste na správnom mieste. V našom sortimente solárnych svietidiel nájdete najväčší výber udržateľných záhradných svietidiel, ktoré fungujú na solárnu energiu. S krásnym solárnym vonkajším svietidlom šetríte nielen peniaze, ale zároveň aj životné prostredie. Tieto solárne svietidlá sú mimoriadne odolné a dokážu krásne osvetliť vašu záhradu. Počas dňa sa solárne svietidlá samé nabijú a následne si môžete počas tmy užívať krásne a atraktívne svetlo v záhrade a na terase. Solárne vonkajšie svietidlá sú skutočne hodnotným doplnkom vašej záhrady. K dispozícii je tiež celý rad solárnych bodových svetiel s kolíkom. Môžete ich jednoducho namontovať do zeme a sú pripravené svietiť! Solárna lampa je skutočným prínosom záhrade a je to jednoduchý spôsob, ako dodať atmosféru okolí domu. Je príjemné skĺbiť funkčnosť a atmosféru. Nechajte sa inšpirovať našimi solárnymi svietidlami a maximalizujte svoj život vonku.

new

Nové produkty