10 % EXTRA zľava na všetko* >
block 1

Politika trvalo
udržateľného Return

arrow

Každá spoločnosť má vplyv na jeho okolie a životné prostredie. Na lampyasvetla.sk sme si veľmi dobre vedomí nášho vplyvu. Cítíme zodpovednosť pozitívne prispievať, a to zo dňa na deň. Vzhľadom k tomu, že je veľký nárast on- line zákazníkov je nevyhnutné zachovať si urdžateľnú politiku v rámci našej organizácie. Pre viac predávajúcich prostriedkoch v mnohých prípadoch väčšiu časť vrátenia tovaru. To je pre životné prostredie zo strany ďalšiho transportu veľmi škodlivé.

Neusátle sa snažíme znížiť tieto výnosy. Robíme to tým, že opisujeme naše výrobky ako najlšpšie a ako najlpšie vieme poskytnúť jasný obraz produktu. Naše produkty balíme čo najkompaktnejšie, aby sme minimalizovali poškodenie pri preprave. Kompaktnejší produkt tiež zaberá menej miesta pri preprave, takže môžeme dať viac balíkov v jednej preprave naším doručovateľom.


Koľko CO2 môžeme používať ďalej?

Vedeli ste, že jednu jazdu s bežným osobným automobilom 100 km, čo spôsobuje všetky 0:02 ton emisií?

CO2 je prirodzene sa vyskytujúci plyn musíme v našej atmosfére zahriať na zemi. Tento plyn je uložený vo fosílnych palivách a je uvoľňovaný pri spaľovaní; Napríklad v motoroch našich nákladných a osobných automobilov. Problém je v tom, že máme príliš veľa CO2 v našej atmosfére, ktorá ovplyvnňuje našu klímu. Vysadzovaním stromov, môžeme extrahovať CO2 zo vzduchu znova. CO 2 a to sa skladá z uhlíka (C) a kyslíka (O2). Stromy ukladajú uhlík prirodezne a dávajú kyslík . Keď sa rúbu stromy uvoľnené CO2 sa opäť uvoľní. Je preto dôležité, aby sme sadili lesy ale ich rovnako aj chránili.

block 7

Pri každom vrátení dáme dar holandskej nadácií Stromy pre všetkých na podporu udržateľného životného prostredia a znižovania emisií CO2.

Tipy, ako znížiť emisie CO2

Vy sami môžete prispievať aj k trvalo udržateľnému životnému prostrediu. Môžete vedome premýšľať o nákupe a nie len vrátiť všeto bezmyšlienkovite. Navyše sme vždy pripravený poskytnúť informácie o našom internetovom obchode a energitických štítkoch našich produktov. Samozrejme sa budeme snažiť znížiť našu uhlíkovú stopu spoločne. Najlepší výsledok je, keď budeme pracovať spoločne pre lepšie životné prostredie!

Druhá šanca

Keď zákaznící vrátia výrobok, nie sú zaslané ( tj ako nový výrobok) inému zákazníkovi. Sú uved Keď sa vráti produkt k nám, podstúpi kvalitu kontroly ako prvý. Tie sú kontrolované a opravované v prípade potreby. Odpad je veľmi dobre oddelený a ak je to možné recyklovaný. Akonáhle je výrobok schválený ide do nášho outletového centra Breda a Zaandam. Tu si môžu zákazníci kúpiť lacnejšie výrobky a dať im druhú šancu za skvelú cenu. Zákazník ušetrí a šetrí tým životné prostredie.

block 7