block 1

Politika trvalo
udržateľného Return

arrow

Každá spoločnosť má vplyv na jeho okolie a životné prostredie. Na lampyasvetla sme veľmi dobre vedomí nášho vplyvu. Cítime zodpovednosť pozitívne prispievať, a to deň odo dňa lepšie. Vzhľadom k tomu, že je veľký nárast v on-line zákazníkov, je nevyhnutné zachovať udržateľné politiky návratu v rámci našej organizácie. Pre viac predávajúcich prostriedky v mnohých prípadoch väčšiu časť vráteného tovaru. To je pre životné prostredie zo strany ďalšieho transportu veľmi škodlivé.

Continuesly Snažíme sa znížiť tieto výnosy. Robíme to tým, že opisuje naše výrobky sú najlepšie, ako najlepšie vieme a poskytujú jasný obraz produktu. Sme balíček našich výrobkov čo najkompaktnejšie, aby sa minimalizovalo poškodenie pri preprave. Kompaktný produkt tiež zaberá menej miesta pri preprave, takže môžeme dať viac paketov v jednej jazde na našom doručovateľa.


Koľko CO2 môžeme používať ďalej?

Vedeli ste, že jednu jazdu s bežným osobným automobilom 100 km, čo spôsobuje všetky 0:02 ton emisií?

CO2 je prirodzene sa vyskytujúci plyn musíme v našej atmosfére zahriať na zemi. Tento plyn je uložený vo fosílnych palivách a je uvoľňovaný pri spaľovaní; Napríklad v motoroch našich nákladných a osobných automobilov. Problém je v tom, že máme príliš veľa CO2 v našej atmosfére, ktorá ovplyvňuje naše klímu. Vysadzovaním stromov, môžeme extrahovať CO2 zo vzduchu znova. CO 2 a to sa skladá z uhlíka (C) a kyslíka (O2). Stromy ukladať uhlík prirodzene a dať kyslíka prosté. Keď sme sa rúbať stromy a vypáliť uložený CO2 sa opäť uvoľní. Je preto dôležité, aby sme sadiť lesy a chrániť ich rovnako.

block 7

Pri každom návrate urobíme daru pre holandskú nadáciou Stromy pre všetkých na podporu udržateľného životného prostredia a znižovanie emisií CO2.

Tipov, ako znížiť emisie CO2

Vy sami môžu prispievať aj k trvalo udržateľnému životnému prostrediu. Môžete vedome premýšľať o nákupe a nie len vrátiť všetko bezmyšlienkovite. Navyše sme vždy poskytnúť informácie o našom internetovom obchode o EnergyLabel našich produktov. Samozrejme sa budeme snažiť znížiť našu uhlíkovú stopu spoločne. Najlepší výsledok je, keď budeme pracovať spoločne pre lepšie životné prostredie!

Druhá šanca

Keď zákazníci robiť vrátiť výrobok, nie sú vysielané (tj ako nový predaný) inému zákazníkovi alebo zničené. Sú uvedené druhý život v našich outletstores v Holandsku. Keď sa vráti k nám vracali, oni podstúpi kontrolu kvality ako prvá. Tu sú kontrolované, opravované v prípade potreby. Odpad je veľmi dobre oddelené a, ak je to možné, recyklovať. Akonáhle schválené výrobky ísť do nášho outletového centra Breda a Zaandam. Tu môžu zákazníci kúpiť lacné výrobok druhú šancu na skvelú cenu. Zákazník šťastný a životné prostredie šťastné!

block 7