Predĺženú záruku

Prečo si vybrať predĺženú záruku?

Predĺženú záruku vám okrem dvojročnej zákonnej európskej záruky poskytuje tri roky navyše. To znamená, že budete po túto dobu chránení pred poškodením skratom, vodou a akýmikoľvek inými chybami, ktoré sa môžu na lampe vyskytnúť. To vám zaručuje predovšetkým pokoj. Pretože si ho beriete od nás, budeme sa vám snažiť život zjednodušiť.

Zákonná záručná doba Trojročný predĺženú záruku
Dvojročný Päťročný

 


Ako ma chráni predĺženú záruku?

 

Poškodenie skratom

K skratu môže dôjsť náhle. To sa často stáva, keď sa pri pripájaní svietidla dotýka jeden alebo viac elektrických vodičov. To môže vaše krásne svietidlo zničiť. Vzťahuje sa na to zákonná záruka? Nie, ale s 3-ročným extra Balíčkom istoty sa toho už báť nemusíte.

 

Poškodenie pri páde a náraze

Nehody sa stávajú skôr, ako sa nazdáte. Nenamontovali ste lampu úplne správne, alebo sa poškodila z nejakého iného dôvodu? To je veľmi nepríjemné. Našťastie, náš balík poistenia kryje aj škody spôsobené pádom a nárazom. Rozbité svietidlo potom môžete vymeniť za nové.

 

Poškodenie vodou

Poškodilo sa vaše svietidlo v dôsledku kontaktu s vodou? Potom si môžete svoj produkt vymeniť za nový. Samozrejme očakávame, že lampu umiestnite len na miesto, na ktoré je určená. Ak presne neviete, ktoré svietidlo kam umiestniť, pre viac informácií si prečítajte náš článok o hodnotách IP.

 

Nevymeniteľná LED žiarovka

Nevymeniteľná LED žiarovka znamená, že svetlo je už integrované vo svietidle. Svetelný modul je upevnený vo svietidle. K zakúpenému svietidlu teda nie je potrebné objednávať samostatnú žiarovku. Tento modul LED nemôžete zo svietidla vybrať, a preto ho ani nemôžete vymeniť. To je veľmi nepríjemné, ak sa lampa svietidlo pokazí. S Balíčkom istoty ste krytý a dostanete od nás nové svietidlo.

 

Môžem získať predĺženú záruku ku každému produktu a koľko to stojí?

V Balíčku istoty nie sú zahrnuté Produkty, žiarovky a príslušenstvo, ktorých cena je nižšia ako €25,00. Ak produkt spĺňa podmienky, predĺženú záruku stojí 15% z ceny produktu, minimálne však €10,00. Pri každom produkte je uvedené, či si k nemu môžete dokúpiť ďalší predĺženú záruku.

 

Ako si zakúpim predĺženú záruku?

Pri výbere produktu máte možnosť pridať si do nákupného vozíka Balíček Extra istoty. Túto možnosť môžete zaškrtnúť. Predĺženú záruku sa pridá k vašej objednávke, keď budete pokračovať v procese objednávania. Samozrejme, výber predĺženú záruku nie je povinný.

 

Ako vrátime rozbité svietidlo?

Ak je váš produkt pokazený a rozhodli ste sa pre dodatočný predĺženú záruku, nemusíte veľa robiť. Kontaktuj naše oddelenie služieb zákazníkom. Povedzte nám, čo sa stalo, priložte fotografiu a pošlite nám svoje meno a adresu. Hneď potom vidíme, či sa na vás vzťahuje predĺženú záruku.

Ak odsúhlasíme krytie, stane sa nasledovné

  1. V rámci extra Istoty vám vždy dávame rovnaký produkt
  2. Ak rovnaký produkt už nie je dostupný, poskytneme vám ekvivalentný produkt
  3. Ak neexistuje ekvivalentný produkt, dostanete dobropis rovnajúci sa hodnote nákupu
  4. Nevraciame vám žiadne peniaze
  5. V prípade podvodu má lampyasvetla právo jednostranne zrušiťpredĺženú záruku a pripísať jeho kúpnu hodnotu pomerne.