Zápustné Svietidlá do Zeme

Široký výber zápustných bodových svetiel k dispozícií tu!

Nájsť veľkú ponuku zápustných pozemných bodových svetiel pre vaše krytiny a príjazdové cesty môžete tu u nás. Rôznorodá škála veľkostí, vysoké hodnoty IP a robustné zápustné bodové svetlá, aby vyhovoval vašim vonkajším potrebám.

Zápustné Svietidlá do Zeme
Počet položiek: 5
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Počet položiek: 5
Filtre
Nastaviť zostupný smer

Nástenné bodové svetlá

U nás nájdete niekoľko nástenných bodových svetiel v rôznych štýloch a veľkostiach na lampyasvetla.sk! Nástenné bodové svetlá sú ideálne na smerovanie osvetlenia tam, kde budete potrebovať ďalšie osvetlenie. Široká škála farieb, vzorov a funkcií, ktoré budú vyhovovať vašim potrebám a štýlu s nastaviteľnými a sklopnými svetlami na jedno a viac svetiel s krásou ocele, mosadze alebo medi, ktoré budú svetlo rovnomerne nasvecovať po celej miestnosti. Úspora energie a dlhšou životnosťou vstavanou LED stena bodové svietidlá ideálny pre vonkajšie použitie s vysokou svietivosť alebo jednoduchý múr reflektor s ozdobnou žiarovkou v teplej bielej pre vás obývaciu izbu tak, aby zodpovedala stojací lampa alebo stolnú lampu, možnosti sú nekonečné. 

 

Nástenné bodové svietidlá, ktoré budú vyhovovať vnútorným a vonkajším štýlom

Bez ohľadu na to, aký štýl alebo druh môžete mať, nástenné bodové svetlá sú vždy skvelým doplnkom pre váš domov, miesto podnikania alebo kanceláriu. Vyberte si z radu nstenných bodových svetiel s nastaviteľnou hlavou, aby vám umožnila otáčať svetlo kam sa to vám najlepšie hodí. Krásny a osobitý moderný alebo rustikálne nástenné bodové svietidlá sú ideálne pre showroomy a reštaurácie, ktoré poskytujú skvelé osvetlenie, ako je to s nastaviteľnými nástennými bodovými svetlami. Pre vašu kúpelňu s IP44 na IP65, aby vyhovoval vami požadovanú zónu alebo nástenné bodové svetlá s konektorom a káblom pre jednodu použitie a spínač ako spálňa osvetlenie perfektné ako svetlo na čítanie. Stmievateľné nástenné bodové svetlá sú ideálne pre vytvorenie nálady a umožňujú ovládať intenzitu svetla, ako je to s pomocou RGB LED žiarovky s ktorou vytvoríte hravý a dekoratívne farebne zaliaty priestor pre detské spálne. Nástenné bodové svetlá vojdú do rôznyh tvarov a farieb, aby vyhovovali priemyselnému, modernému alebo dokonca vintage štýlu.

 

Potrebujete pomoc alebo radu, pokiaľ ide o výber nástenných bodových svetiel ?

Na lampyasvetla.sk zistíte, že pomoc je tam vždy k dispozícií pri hľadaní správneho svietidla. Môžete nás Pondelok až piatok 10:00 - 17:00 môžete zavolať. Ponúkame bezplatné poradenstvo ako získať správne svetlo pre vás.

new