Vonkajšie osvetlenie

Viac ako 350 druhov vonkajšieho osvetlenia u nás na sklade!

Vonkajšie lampy sú ideálne ak potrebujete zabezpečiť svoj exteriér alebo ho iba skrášliť rôznymi dekoratívnymi kúskami z našej ponuky. Naša ponuka Vám prináša široký výber vonkajších svietidiel v rôznych tvaroch či veľkostiach, ktoré sa dokonale hodia na záhradu, terasu, či príjazdovú cestu a plnia tak viacúčelovú funkciu. Všetky vonkajšie osvetlenia sú dodávané s IP hodnotením, aby tak boli chránené proti vode v rozmedzí od IP44s do OP67s. Medzi našou širokou ponukou nájdete tiež LED osvetlenia, osvetlenia z nerezovej ocele a rôzne dekoratívne kúsky, medzi ktorými si určite vyberiete aj vy svojho favorita.

 

Vonkajšie osvetlenie
Počet položiek: 597
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka
    • Doprava zdarma od 400 €
    • 30 dní na vrátenie
  1. Týždenné ponuky

Počet položiek: 597
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka

Vonkajšie osvetlenie

Vonkajšie osvetlenia sú ideálne ako prídavné svietidlá alebo dekorácie pre vašu záhradu, terasu, či príjazdovú cestu. Vonkajšie osvetlenie ponúkame v rôznych štýloch a s viacerými funkciami. Vonkajší lampy všetci prichádzajú s IP klasifikácie, ktoré označujú stupeň ochrany proti vode a prachu, IP44 chránený proti striekajúcej vode IP65 a vyššie, ktoré sú chránené proti ťažkej vode a prachu. Sme si istí, že z našej širokej ponuky LED svietidiel, pozemných svietidiel, či vonkajších nástenných svietidiel a stĺpikov si nájdete aj vy ideálny kúsok, ktorý bude vyhovovať Vašim potrebám. V závislosti od štýlu, typu, či využiteľnosti svietidla, Vám náš e-shop ponúka množstvo sortimentu, z ktorého si je čo vyberať. Svietidlá môžete tak využiť ako osvetlenie pre vaše záhradné kvety, či kríky, podlahy a steny a vytvoriť tak útulné a prijemné miesto na oddych. Veľký rozsah výbojok s čidlami na vašich dverí či povodňových svetla LED, aby zabezpečila vysoký a osvetlenie plôch, ako sú garáže. Ponúkame Vám taktiež veľké dekoratívne svietidlá, ktoré sú energeticky úsporné a šetrné k životnému prostrediu.

 

Dekoratívne vonkajšie osvetlenie s unikátnymi vlastnosťami

Nalampyasvetla.sk nájdete rozsiahlu ponuku dekoratívnych a unikátnych svietidiel, ktoré dodajú Vašej záhrade štýl a eleganciu. Vyberte si z našej rozmanitej ponuky stĺpiky, ktoré poskytujeme v rôznych farbách a veľkostiach, taktiež účinné LED svetlá, ktoré sú dlhodobo udržateľné alebo stropné, či nástenné svietidlá, so zabudovaným pohybovým čidlom. Vybrať si môžete aj z našich pozemných bodových svietidiel, ktoré zvládnu aj 5000kg záťaž a tak môžu byť umiestnené aj na príjazdových cestách. Naše špice, či stĺpovité svietidlá sú vhodné pre zvýraznenie záhradných kvetov, stromov, kríkov a vytvárať tak príjemnú atmosféru počas dlhých letných večerov.

 

Potrebujete pomoc, či radu v oblasti vonkajšieho osvetlenia?

Na našej stránkelampyasvetla.sk sme Vám k dispozícii od pondelka do piatku v čase od Ak potrebujete pomoc alebo máte otázky, kontaktujte nás

  • Pondelok až piatok 09:00 - 18:00
. Neváhajte nás kontaktovať formou emailu, chatu alebo nám môžete zatelefonovať.

new