Nástenné lampy

Široká ponuka rôznych farných nástenných lámp skladom !

Objavte širokú ponuku nástenných svietidiel LED, ozdobných single wall reflektorov v modernom alebo klasickom prevedení nástenných svietidiel. Nástenná lampa môže byť záchranou pre malé plochy, alebo sa dá kombinovať s inými svietidlami ako sú podlahové a stolné lampy na veľkých plochách.

Nástenné lampy
Počet položiek: 388
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka
    • Doprava zdarma od 400 €
    • 30 dní na vrátenie
  1. Týždenné ponuky

Počet položiek: 388
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka

Nástenné svietidlá

Nástenné svietidlá sú ideálne pre vytvorenie osobitého osvetlenia, nastavenia atmosférickej nálady v miestnosti, alebo môžu byť jednoducho ako dekoratívny kus. Vyberte si zo širokej ponuky klasických, moderných, rustikálnyych až po priemyselné nástenné lampy, ktoré budú vyhovovať vášmu štýlu a dizajnu. Pozrite si našu ponuku spálňa, obývacia izba alebo dokonca vonkajšie nástenné svietidlá.

 

Pridajte viac svetla alebo atmosféry v miestnosti pomocou nástenného svietidla.

Lampa s nepriamym svetlom poskytuje pre vami zvolený priestor teplý a príjemný pocit. Ak máte veľký priestor a vyžaduje zvláštne osvetlenie prečo nespojiť svetlá spolu so svojím závesným alebo stropným svietidlom, alebo ak máte malé miestnosti, môžete vytvoriť ilúziu pomocou nástenného svietidla a vytvoriť priestor a svetlo. Čo tak skúsiť LED osvetlenie, alebo výberom LED žiarovky pre vaše nástenné svietidlá za energetivky účinejšie a dlhotrvajúce svetelné výkony. Ak to nie je všetko čo tak si vytvoriť vlastný dizajn! Môžete kombinovať nástenné lampy výberom nástenné svietidlo a tieň, ktorý Vám najlepšie vyhovuje. Vyberte si nástenné svietidlo a pispôsobte ho s typom tienidla, veľkosťou a farbou, ktorú chcete rovnako ako meď. Týmto spôsobom vytvoríte perfektnésvetlo, ktorébude zodpovedať vami zvolenej miestnosti. Môžete nájsť niektoré z našich svietidiel ako súčasť rady alebo zbierky, to Vám umožní navrhnúť izbu z rovnakej kolekcie v rozmedzí od stropnéhos svietidla, stolnej lampy a stojacej lampy.

 

Potrebujete pomoc alebo poradiť, pokiaľ ide o nástenné svietidlo?

Na lampyasvetla.sk zistíte, že je tam stále niekto kto je k dispozícií aby Vám pomohol pri hľadaní správneho nástenného svietidla. Môžete násPondelok až piatok 10:00 - 17:00 môžete zavolať. Ponúkame Vám bezplatnú radu amy Vám pomôžeme vybrať správne svetlo pre Vás.

new