block 1

Kábel a zástrčky:
Čo robiť a čo nie!

 

 Na tejto stránke budeme zdieľať príslušné informácie, ktoré potrebujete vedieť o kábloch a zástrčkách, aby ste ich mohli používať vo svojej domácnosti!

Nakupovať

Rozdiel medzi uzemnenými a neuzemnenými zásuvkami:

Pokiaľ ide o zástrčky, je dôležité pochopiť rozdiel medzi uzemnenými a neuzemnenými zástrčkami. Uzemnená zástrčka má tri vodiče a každý z nich má rôzne farby:

žltý/zelený vodič: jedná sa o uzemňovací vodič, ide o dvojito izolovanú lampu, ktorá slúži ako ochranný vodič na zabránenie úrazu elektrickým prúdom alebo požiaru. Uzemnené drôty sú väčšinou potrebné vo vlhkých priestoroch vášho domu, aby sa zabránilo skratu, napríklad ak dôjde k skratu alebo nejakej poruche vo vnútri žiarovky, lampa sa automaticky ochráni tak, že napätie sa odpojí a prepne na zem.

Hnedý vodič:: Toto je vodič pod napätím, ktorým prechádza hlavné napájanie a v ktorom je vždy napätie. Toto je Plus Wire.

BModrý vodič: Toto je mínusový vodič, v tomto nie je žiadne napätie a iba ním prechádza výboj. Toto je drôt mínus alebo nula.

block 7

Chcete pripojiť káblový kábel a zástrčku k svojej lampe?

Máte lampu, ktorú by ste chceli premeniť na kábel a zástrčku? To sa dá ľahko urobiť! Jednoducho si zaobstarajte kábel a zástrčku s vypínačom alebo bez vypínača, podľa toho, ako chcete, aby lampa fungovala. Jednoducho pripojte kábel k existujúcej žiarovke a zapojte ho do zásuvky! Pokiaľ ide o káblové zástrčky, máme širokú škálu rôznych farieb a dĺžok!

block 7
emico-featured