Doprava zdarma od 99€

Objednajte si lampy v hodnote nad 99€ a doručíme vám ich zadarmo. Objednávky do 22:00 odošleme nasledujúci deň.

Možnosť vrátenia tovaru do 30 dní

Niekedy výrobok nemusí byť úplne podľa vašich predstáv. V takom prípade ho samozrejme môžete vrátiť. Radi sa o to postaráme. Zakúpený tovar môžete vrátiť do 30 dní od doručenia.

Sada čističa a ošetrovacieho oleja z nehrdzavejúcej ocele

14,95 €
Táto akcia trvá ešte 7 dni
Vrátane DPH

Doprava zdarma od 99 €

  • 30 dní na vrátenie
Potrebujete pomoc
od nášho tímu?

Náš tím je k dispozícii 5 dní v týždni.

Zavolajte nám
+421523211247

Naše ceny môžu každý týždeň meniť v závislosti od skladovej dostupnosti a predaja z predošlých týždňov. Z tohto dôvodu môžu ceny rásť alebo klesať, ale môžu zostať aj rovnaké ako predtým. Deň, opätovného stanovenia ceny je označený číslom dňa uvedeného pr


Zobrazená úspora je vždy na základe odporúčanej ceny. Táto odporúčaná cena (MSRP) je maloobchodná cena produktu od výrobcu. Lampyasvetla uvádza odporúčanú cenu ako referenčnú cenu.

Podrobnosti

Tento neabrazívny čistič čistí a leští všetky povrchy z nehrdzavejúcej ocele bez pruhov. Neovplyvňuje kov a obnovuje pôvodný lesk a farbu nehrdzavejúcej ocele.
Ošetrujúci olej po sebe zanecháva ochranný film. pretože oceľ má aj citlivú stránku. Vďaka tejto súprave bude vaše osvetlenie opäť svietiť. Obe injekčné liekovky majú 200 ml.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie
Podrobnosti o produkte 
Číslo výrobku89144
StmievateľnéÁno, lampa nemá stmievací spínač
Všeobecné 
EAN05412253862932
ZnačkaMassive
Váha0.5 kg
Rozmery a váha 
BalenieVýška 16,5 cm - dĺžka 4,8 cm - šírka 10 cm

Servis a vrátenie

Service Služba

sme tu pre teba, aby sme vytvorili viac miesta pre atmosféru. Preto dostávaš pri nákupe 30 dní lehotu na zváženie, všetky naše produkty majú záruku , a sme ľahko dostupní 5 dní dní v týždni.

Retourneren Vrátenie tovaru

Jednoducho oznámte svoje vrátenie pomocou nášho portálu na vrátenie. Ak máte nejaké otázky, kontaktujte prosím zákaznícky servis na [email protected] alebo +421523211247 (miestna sadzba).

  • Doprava zdarma 99 €
  • 30 dní na vrátenie

Otázky k produktu

Zatiaľ žiadne otázky. Spýtaj sa medzi prvými.