Príslušenstvo

Doplnky a iné výrobky na sklade!

Iné ako osvetlenie nájdete tiež na lampyasvetla.sk, kde predávame širokú škálu doplnkov a ďalších výrobkov. Príslušenstvo ktoré patria k lampám, tovar pre domácnosť ako aj ďalšie produkty, ktoré pomôžu vašim potrebám k osvetleniu a inštalácií. Patria sem ovládače, pohybové senzory, batérie, káble, matnejšie prepínače a pozemné piny pre vonkajšie použitie.

Príslušenstvo
Počet položiek: 207
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka
    • Doprava zdarma od 70 €
    • 30 dní na vrátenie
    • Vrátenie zdarma
  1. Týždne interiéru

Počet položiek: 207
Filtre
Nastaviť zostupný smer
Stránka

Príslušenstvo / Ostatné

Zistíte, že máme viac ako 300 položiek pre vás príliš vyberať, pokiaľ ide o ľahké príslušenstvo a ďalšie predmety, ktoré by mohli potrebovať pre váš domov alebo lampy. Z tkaniny zapletených flex káblov k tienidlami a elektrických predmetov, ako sú prepínačmi svetiel do transformátorov. Máme celý rad príslušenstva, ako sú pozemné kolíky pre outdoorové majáčiky na steny a strop PIR čidlá vášho vnútorného i vonkajšieho osvetlenia na široký výber lámp odtieňov vhodných pre závesné svietidlá, stolné lampy a stojacie lampy. Hľadajú jednoduchý svetlo bez odtieňov? Pozrite sa na našu osvetlenia bez odtieňov, ktorá je určite, aby sa zmestili do vášho domova či kancelárie dekor, nástenné svietidlo s čítanie ramenom na stenu oblúková lampa pripravená k Vybavte sa! Od štvorcových stálych odtieňov až po malé upínacích odtieňoch pre váš stolové lampy do nastavovacích krúžkov z E27 až E14. Nekonečné možnosti, pokiaľ ide o elektrické spotrebiče a príslušenstvo!

 

Potrebuje pomoc alebo radu?

Na lampyasvetla.sk zistíte, že tam je vždy pomôže k dispozícii, ktoré vám pomôžu. Môžete nás Pondelok až piatok 10:00 - 17:00 môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu, chatu alebo môžete zavolať. Ponúkame bezplatné poradenstvo a my sme tu pre Vás!

new