Doprava zdarma od 99€

Objednajte si lampy v hodnote nad 99€ a doručíme vám ich zadarmo. Objednávky do 22:00 odošleme nasledujúci deň.

Možnosť vrátenia tovaru do 30 dní

Niekedy výrobok nemusí byť úplne podľa vašich predstáv. V takom prípade ho samozrejme môžete vrátiť. Radi sa o to postaráme. Zakúpený tovar môžete vrátiť do 30 dní od doručenia.

Káblová objímka z liatej živice

24,95 € 8,95 €
Ušetríš až 64% Táto akcia trvá ešte 7 dni

Doprava zdarma od 99 €

  • 30 dní na vrátenie
Potrebujete pomoc
od nášho tímu?

Náš tím je k dispozícii 5 dní v týždni.

Zavolajte nám
+421523211247

Naše ceny môžu každý týždeň meniť v závislosti od skladovej dostupnosti a predaja z predošlých týždňov. Z tohto dôvodu môžu ceny rásť alebo klesať, ale môžu zostať aj rovnaké ako predtým. Deň, opätovného stanovenia ceny je označený číslom dňa uvedeného pr


Zobrazená úspora je vždy na základe odporúčanej ceny. Táto odporúčaná cena (MSRP) je maloobchodná cena produktu od výrobcu. Lampyasvetla uvádza odporúčanú cenu ako referenčnú cenu.

Doplnky

Upozorňujeme, že vyššie uvedené svietidlo sa dodáva bez svetelného zdroja, objednajte si ho prosím samostatne

Podrobnosti

Pre tých, ktorí chcú vytvoriť vodotesné pripojenie pod zemou, táto sada liacej objímky poskytuje dobré vodotesné pripojenie. Káble je možné navzájom spojiť v káblovej skrinke pomocou svorkovnice alebo spájkovacieho svorkovnice (nie je súčasťou balenia). Nalievaním liacej živice je káblová skrinka chránená pred vniknutím vody. To robí elektrické pripojenie úplne vodotesné a bezpečné. Po naplnení káblovej skrinky liatou živicou ju možno okamžite zakopať a pripojiť k elektrickej sieti. Sada liacej objímky je kompletná. V balení je jasný návod na montáž, ako aj brúsny papier a jednorazové rukavice. Na každú káblovú skrinku sú súčasťou 3 robustné nylonové membránové žľazy a uzamykacie matice. Skrinka má 8 portov do 4 smerov. Vytvrdnutú liatu živicu je možné zlikvidovať prostredníctvom bežného domového odpadu. Ideálna sada na správne, ľahké a bezpečné pripojenie vonkajšieho osvetlenia.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie
Podrobnosti o produkte 
Číslo výrobku88997
StmievateľnéÁno, lampa nemá stmievací spínač
Typ osvetleniaFunkčné
Žiarovka súčasťou baleniaNie, žiarovka nie je súčasťou balenia
Všeobecné 
EAN08717438950617
ZnačkaDiverse
ManuálDownload PDF
Farba a materiál 
MateriálPolyester
Rozmery a váha 
Váha0.6 kg
BalenieVýška 24,5 cm - dĺžka 7,5 cm - šírka 19 cm
Žiarovka 
Počet svetiel0
Možnosti 
MiestnosťVonkajšie svietidlá
Oblasť inštaláciePodlaha
Technické špecifikácie 
Stupeň ochranyIP68

Servis a vrátenie

Service Služba

sme tu pre teba, aby sme vytvorili viac miesta pre atmosféru. Preto dostávaš pri nákupe 30 dní lehotu na zváženie, všetky naše produkty majú záruku , a sme ľahko dostupní 5 dní dní v týždni.

Retourneren Vrátenie tovaru

Jednoducho oznámte svoje vrátenie pomocou nášho portálu na vrátenie. Ak máte nejaké otázky, kontaktujte prosím zákaznícky servis na [email protected] alebo +421523211247 (miestna sadzba).

  • Doprava zdarma 99 €
  • 30 dní na vrátenie

Otázky k produktu

Zatiaľ žiadne otázky. Spýtaj sa medzi prvými.