Aké je vrátenie tovaru ?

Nespĺňa objednaný produkt vaše predstavy? Žiadny problém, môžete ho do obchodu lampyasvetla.sk kedykoľvek vrátiť. Po prijatí objednávky máte 30 dní na registráciu vrátenia tovaru. Môžete tak urobiť na portáli na vrátenie.

Ak chcete vrátiť tovar, uistite sa, že je v pôvodnom stave a (v čo možno najpôvodnejšom) obale.

Upozornenie: položky v sade je možné vrátiť iba kompletné

 

Na registráciu vrátenia tovaru je potrebné len číslo objednávky a emailová adresa. Potom vyberte položky, ktoré chcete vrátiť, a obratom vám na e-mailovú adresu pošleme prepravný štítok na vrátenie tovaru. Na základe tohto štítku môžete tovar vrátiť prostredníctvom odberného miesta UPS.

V prípade vrátenia balíka sa účtuje poplatok 5,00 € za balík. Poplatok sa po registrácií vrátenia tovaru automaticky odpočíta z príslušnej sumy na vrátenie. Zistite ďalšie informácie o zásadách udržateľného vrátenia tovaru a dôvod, prečo je pri vrátení tovaru potrebné zaplatiť poštovné.

 

Máte problém so svojou objednávkou?

Ak produkt nebol doručený správne alebo je poškodený či chybný, kontaktujte naše oddelenie služieb zákazníkom. Pripojte aj fotografiu alebo opis poškodenia či chyby. Ak ide o poškodený alebo chybný produkt, náklady na prepravu uhradíme my. Pošlite tovar na vrátenie do nášho skladu na adrese: Smaragdweg 52, 5527 LB Hapert, The Netherlands.

Ak potrebujete pomoc alebo máte otázky, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás prostredníctvom:

Sme k dispozícii počas nasledujúcich otváracích hodín:

  • Pondelok až piatok 09:00 - 17:00