• Doprava zdarma od 70 €
  • 30 dní na vrátenie
  • Vrátenie zdarma

zavesne-lampy
Závesné lampy
Nakupovať
Vonkajšie osvetlenie
Vonkajšie osvetlenie
Nakupovať
Stolace lampy
Stojace lampy
Nakupovať
Stolové lampy
Stolové lampy
Nakupovať

Prečo lampyasvetla.sk?

Lampyasvetla.sk je jedným z trhu predné online Osvetlenie maloobchodníci ponúkajú širokú škálu trendy a up-to-date lampy a svetlá, ktoré vyhovujú vašim potrebám a rozpočtu! Sme transparentné, pokiaľ ide o naše skladovej dostupnosti, čo vám umožní objednať s ľahkosťou. Ponúkame bezplatnú dodávku na objednávok nad 70 a prípadných objednávok pred 22:00 sú odosielané v ten istý deň. Dodávka je v 2 pracovné dni a máte 30 dní voľné návratnosť všetkých objednávok!

Nebude záležať na tom, či viete, čo presne druh lampy, ktoré hľadáte, alebo ak ste práve zhromažďovanie inšpiráciu, vždy nájdete ju na lampyasvetla!

Ktorá lampa sa najlepšie hodí pre môj domov?

Lampyasvetla má ideálne lampu pre akúkoľvek oblasť vo vašej domácnosti. Máme široký sortiment svietidiel pre vnútorné i vonkajšie použitie, vrátane nástenné lampy, závesné svietidlá, stropné svietidlá, bodové svetlá, zapustených svetiel a stojanová. Od retro až po moderné, od archaický vzhľad priemyselné štýlu a rustikálny dizajn, svetla, ktorá doplní vašu kanceláriu alebo firmu, lampyasvetla je to pravé miesto pre vás! Vo veľkej a priestranné miestnosti, odporúčame zvoliť lampu pútavý, ktoré urobí vyhlásenie. Napríklad 5-10 rameno luster dať svojmu izbe klasický a elegantný vzhľad. Ak chcete, môžete ísť retro s závesné lampy, ktorý má až 3 odtiene alebo kombinovať niekoľko prívesok lampy, aby vám maximálne osvetlenie nad jedálenským kútom. Ako sa o oblúkové lampy, moderný a štýlový, že pôjde s vašej domácnosti. Bodové svetlá sú ideálne, ak chcete smerovať svetlo do objektu a nepremokavé reflektory sú dobré využitie pre kúpeľne, kuchyne alebo do záhrady. Na lampyasvetla ste si istí, nájsť ako moderné a štýlové osvetlenie, ktoré bude vždy vyhovovať vašim potrebám.

Unikátna kolekcia svietidiel

Máme veľký výber svietidiel z dobre zavedených značiek v odbore! Značky ako QAZQA, ktoré sú nákladovo efektívne, napriek tomu mimoriadne trendy s širokým radom jedinečných a pozoruhodných svetlami. Alebo Artemide, klasické osvetlenie značka s krásnym talianskym dizajnom. Nekonečné možnosti, pokiaľ ide o naše unikátna kolekcia svietidiel.

Žiarovky

Ponúkame cenovo dostupné a energeticky úsporné žiarovky na lampyasvetla. Vyberte si niečo z LED diód, ktoré majú dlhšiu životnosť pre energeticky úsporné halogénové žiarovky s krásnym svetelným výkonom. Vytvoriť atmosférický a príjemné osvetlenie vo vašej obývačke či spálni výberom nižšia lumen / príkon výstup. Za kuchýň a pracovných plôch, ísť na jasnejšie a silnejší svetelný zdroj poskytnúť viac svetla potrebuje. Jas je teraz definovaný v lúmenoch, pretože to je množstvo svetla, vyrába sa žiarovkou. Príkon meria energetický výkon. Avšak, ak ste zvyknutí pri pohľade na výkon v žiarovke, to nie je problém, pretože sme sa ukázať, ako lumen a príkon pri popise žiarovku.

Máme sprievodca výberom pre výber zdrojov svetla. Ste schopní jednoducho filtrovať typ žiarovky padnúce chcete, farbu a schopnosť DIM.

Objednať svetla s ľahkosťou

Na lampyasvetla nájdete vysoko kvalitné lampy za konkurencieschopnú cenu, takže nikdy platiť príliš veľa. Objednávanie online je jednoduchá a bezpečná s naším 100% bezpečný platobný portál, ktorý umožňuje vyberať z viacerých platobných metód. Ak nie ste spokojní so svojím nákupom, môžete sa vrátiť na stiahnutie zadarmo v 30 dní. Máme tisícky spokojných zákazníkov v celej Európe, čo nás jeden z najviac dôveryhodných internetových osvetlenie predajcov.

Potrebujete poradiť pri výbere lampy? Máte otázku alebo si prajete poradiť pri výbere lampy? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo jednoducho chatovať s nami online. Môžete tiež využiť našu bezplatnú osvetlenie pomoc formu, aby nám povedali, čo ste hľadali. Sme vždy radi, že pomoc!